Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Game of Thrones'taki Favori Haneniz?

Favori Haneniz?

• Kullanılan toplam oy
    129
Sırasıyla; (Parantez içine sevme sebebim olan karakterleri yazdım)
Lannister (Jaime, Tywin, Cersei )
Stark (Ned, Robb ve Ghost)
Mormont (Jorah,Jeor,Lyanna)
Martell (Oberyn,Margaery,Olenna )
Baratheon (Robert, Stannis,Renly)
Targaryen (Rhaegar, Viserys I , Daemon)
Hightower (Gerold, Alicent ve babası)

Son düzenleme:
Hane işlerinde çok fazla denge unsuru ve can sıkıcı detay var. Bu yüzden favori bir hanem yok. En iyisi nomad olmak. Ye, iç, uyu, savaş, seviş ve tekrar et. Fıstık gibi hayat. Hee biraz kısa sürüyor ama olsun.

Hikayenin sonundan ötürü Stark hanesini sevmem. Bir de ejderha bildiğin hile olmasına rağmen kaybeden tarafta oldukları için Targaryen hanesini de sevmem. Ejderhan var ama kaybediyorsun. Bravo.

Hane işlerinde çok fazla denge unsuru ve can sıkıcı detay var. Bu yüzden favori bir hanem yok. En iyisi nomad olmak. Ye, iç, uyu, savaş, seviş ve tekrar et. Fıstık gibi hayat. Hee biraz kısa sürüyor ama olsun.

Hikayenin sonundan ötürü Stark hanesini sevmem. Bir de ejderha bildiğin hile olmasına rağmen kaybeden tarafta oldukları için Targaryen hanesini de sevmem. Ejderhan var ama kaybediyorsun. Bravo.

Ejderhaları varken nerede kaybetmişler? Dizide yoktu sanırım öyle bir şey.

Ejderhaları varken nerede kaybetmişler? Dizide yoktu sanırım öyle bir şey.
Ben, kitap serisini okumadım, bu yüzden kitapta şöyle şöyle oluyor tarzı eleştirileri göğsümde yumuşatıp, bilmiyorum diyerek uzaklaştırayım öncelikle.

Bir ejderhaları akgezenlere katıldı, diğer ejderhaları tatar yayıyla vurulup öldü. Son ejderha ise tahtına da krallığına da lanet olsun dedi ve anasının cesedini de alarak basıp gitti. Soyumuz değişmesin diye aile içinden evlenen hanedanda, Daenerys'ın ölümüyle safkan Targaryen kalmadı. Jon Snow, yaptıklarının kefaretini ödemek için kuzeye gitti(yanlış hatırlamıyorsam).

Kimler yönetiyor kıtayı? Targaryen ailesini göremiyorum yönetenler arasında.

Ben, kitap serisini okumadım, bu yüzden kitapta şöyle şöyle oluyor tarzı eleştirileri göğsümde yumuşatıp, bilmiyorum diyerek uzaklaştırayım öncelikle.

Bir ejderhaları akgezenlere katıldı, diğer ejderhaları tatar yayıyla vurulup öldü. Son ejderha ise tahtına da krallığına da lanet olsun dedi ve anasının cesedini de alarak basıp gitti. Soyumuz değişmesin diye aile içinden evlenen hanedanda, Daenerys'ın ölümüyle safkan Targaryen kalmadı. Jon Snow, yaptıklarının kefaretini ödemek için kuzeye gitti(yanlış hatırlamıyorsam).

Kimler yönetiyor kıtayı? Targaryen ailesini göremiyorum yönetenler arasında.

Ejderhaları kullanıp da, kaybettikleri savaş yok. Tatar yayı olan donanmayı tek ejderha ile yok etti Daenerys. Orada gafil avlandı. Night King öldürdü öbür ejderhayı. Konumuna ve tehdit seviyesine göre makul bence. Zaten son savaşı da tek ejderha ile kazandılar. Bütün şehri yok attı.

Ejderhaları kullanıp da, kaybettikleri savaş yok. Tatar yayı olan donanmayı tek ejderha ile yok etti Daenerys. Orada gafil avlandı. Night King öldürdü öbür ejderhayı. Konumuna ve tehdit seviyesine göre makul bence. Zaten son savaşı da tek ejderha ile kazandılar. Bütün şehri yok attı.
Muharebeleri kazandılar. Buna itirazım yok. Hatta, ben katılmasam da savaşı da kazandılar diyelim ama elimizde ne kaldı? Targaryen hanesinde, 3 ejderha, 1 safkan targaryen, dothraki ordusu, lekesizler, tyrion lannister, Jorah Mormont ve bir de jon snov vardı. Ne kaldı geriye? Pirus Zaferi bile diyemeyiz buna. Kayıplar bu kadar devasa boyuttayken, Targaryen hanesini kazananların arasına yazamam ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık