Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Olabilir galiba onun da istihbaratı gelmiş ejderha lav attı tahta.Akainu o kadar çabuk eritemezdi. :) Taht oyunundan sapmadılar onu da beceremediler.Taht oyunundan saptıklarında da batırdılar Nk 1 bölümlük işlendi bitti.Her yönden batırdılar oyuncular bile şaşkın gibi.
O taht bir ejderha olan Balerion'un ateşi ile yapılmıştı ve başka bir ejderha olan Drogon tarafından yok edildi.

Son bir kaç sezondur kitaptan ayrı bir havaya girmesi çok problem değildi benim için. Biri kitap biri dizi neticede. Daha önce de kaynağından uzaklaşan yapımlar görmüştüm ama GoT adeta yolunu kaybetmişti. Bütün suçu da senarist bozuntularına atmaya da gerek yok. Dizi boka batarken yazar o sıra para saymakla, yapımcı reyting hesaplamakla, seyirciler ise ejderha gördüğü için kendini okşamakla meşguldü.
Bölümle alakalı olarak bölümü izleme şerefine şimdi nail olabildim. Bir adet cücenin bir adet piçi manipüle etmesi sonucu dağ gibi Dany öldü. Zaten sakatın girdiği tavırlar, mitoz bölünme yaşayan ordular falan neresinden tutsam elimde kalıyor.
Bari şam şeytanı kılıkl ırıspı S*nsa denen mahlukatın kafasını falan kesseydiniz. Allaxsızlar.
Tc meclisi bile kurdukları meclisten daha anlamlıydı. O sahneleri izlerken bu moddaydım.

Yalnız tyrion iyi bir hikayeye sahip lider deyince Jon'un yanında bran hiçbirşey değil mi? 8 sezon boyunca bran'i doğru düzgün anlatmadılar bile ama 8 sezon boyunca işlenmiş bir jon Snow karakteri vardı?
Jonun hikayesi,
Bir piç olmamasına rağmen öyleymiş gibi ezilerek doğdu, kendi isteğiyle gece nöbetine katıldı, yabanilerle diğer insanları birleştirdi, arkadaşları tarafından ihanete uğrayıp öldürüldü ve dirildi, akgezenlere karşı savaş açtı tek isteği Demir taht olan dany'i müttefiği yapabildi ve savaşı kazandı. Sevdiği kadını yoldan çıktığı için öldürdü.. Buna karşılık pencereden düşüp üç gözlü kuzgun olan bi çocuğun hikayesi ! Ne kadar epik.. Çocuk tahtı istemiyorum diyor ama taht için buraya geldim diyor ne saçmalık ama..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık