Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Tahta oturacak kişi kitap sonunda aynı olabilir.Ama eminim ki büyük karakterlerin neredeyse hepsi ölerek olacaktır bu.Böyle saçma sapan bir şekilde değil.Jon yaşarken değil mesela.

Tahta oturacak kişi kitap sonunda aynı olabilir.Ama eminim ki büyük karakterlerin neredeyse hepsi ölerek olacaktır bu.Böyle saçma sapan bir şekilde değil.Jon yaşarken değil mesela.
Ben kitabın sonunda taht falan kalacağını sanmıyorum. Kitap serisinin adı Buz ve Ateşin Şarkısı. Taht Oyunları da ilk kitabın ismi. Zaten ilk kitaptan sonra pek taht oyunu görmüyoruz. Boyuna savaş ve yıkım var.

Ben kitabın sonunda taht falan kalacağını sanmıyorum. Kitap serisinin adı Buz ve Ateşin Şarkısı. Taht Oyunları da ilk kitabın ismi. Zaten ilk kitaptan sonra pek taht oyunu görmüyoruz. Boyuna savaş ve yıkım var.
Kitap ölülerin ve yaşayanların savaşıyla bitecek muhtemelen. Dizide olması gerektiği gibi.

Drogon'un, Jon yerine tahtı yakması asıl düşmanın iktidar hırsı olmasıymış. Ulan bu ejderha sosyoloji falan mı okudu da, toplumsal normları değerlendirecek seviyeye geldi?
Dany yüksek lisansa yollamış Drogonu savaştan hemen önce. Ondan bu tavırlar yani üstelik humanist olmuş ondan öldürmüyor John'u.

Bok gibi bir sezon ve finali. Bu senaristlere iş verenlerin de , destekleyenlerin de ...
star wars ı da almışlar.
Two and a half man de charlie sheen öldükten sonra bıraktığım gibi bunu da 7. Sezonda bırakmalıydım. Sonra da kitaba başlardım.
Harcadığım zamana yanıyorum :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık