Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Lan bari fantastik kitap okurken uçakta uykuya dalan Con Sınov'un rüyası olsaymış her şey. :ehe:
Gri Solucan adalet isteriz diye tutturuyor. Bizimkiler de "Kral seçek bi tane o karar versin" diyor. Kral seçiliyor, Gri Solucan'ın hoşuna gitmeyen bir karar veriyor. Bu kabul etmiyor, bizimki de "Ben kralım, seve seve kabul edeceksin" diyor. Sonrasında Jon'u sürgüne gönderiyorlar. Bunu sadece Gri Solucan istedi diye yapıyorlar. Sonra Gri Solucan gidiyor, ama Jon'u kimse geri çağırmıyor. Bahsettiğimiz Jon, tahtın gerçek varisi. Suç işledi diye olamaz desek, o zaman Gendry'nin kral olması gerekirdi. Tüm bu kısımları izlerken tipim tam olarak böyleydi.

Gri Solucan adalet isteriz diye tutturuyor. Bizimkiler de "Kral seçek bi tane o karar versin" diyor. Kral seçiliyor, Gri Solucan'ın hoşuna gitmeyen bir karar veriyor. Bu kabul etmiyor, bizimki de "Ben kralım, seve seve kabul edeceksin" diyor. Sonrasında Jon'u sürgüne gönderiyorlar. Bunu sadece Gri Solucan istedi diye yapıyorlar. Sonra Gri Solucan gidiyor, ama Jon'u kimse geri çağırmıyor. Bahsettiğimiz Jon, tahtın gerçek varisi. Suç işledi diye olamaz desek, o zaman Gendry'nin kral olması gerekirdi. Tüm bu kısımları izlerken tipim tam olarak böyleydi.

Ahahaha :D Her an kanser olabilirim bakışı o. :/ Ben izlemedim bile. Yorumlara bakmam yeterli oldu. Hele ki şu yazdıklarından sonra hiç izlemem.

Ölüm sahnesine kadar bölüm kendi sapmış olduğu yanlış yol içerisinde en azından tutarlı gidiyordu biraz.Hikayeyi öyle bir noktaya getirdiysen yapacak birşey yok idare eder diye izlerken o berbat dönemeç geldi.

Ondan sonrası tam bir saçmalık kepazelik yani. :/ Batırmak istiyoruz diyip denemeye kalkışsalar daha fazla başarılı olamazlardı.

Lan şehri teslim almışsın halı saha mı terkediyorsun arkadaş nedir bu ? Tarihte Kadı Burhanettin devletini hiç duyan var mı ? Başkası olsa krallığı ilan ederdi o kadar basit mi bu işler.Köken önemli değil gücü elinde tutan kendini kral ilan edebilir böyle kolayca bırakmaz.Onu geçtim Jon'u affetmek salmak bu kadar basit mi ? Hani nerede sadakatin ?

Kral olmak demişken kardeş kardeşi katlediyor kral olabilmek için bizim Jon gibi yapmıyor.Neresinden baksan olacak gibi değil.

Ejderha olayına da iyi güldüm.Al otur .... dedi gitti ya ahahaha :D Madem bu hayvanlar bu kadar zekiydi niye keklik gibi avlandı o da ayrı.

Yok daha fazla yazmayacağım komedi az daha demokrasi de geliyordu iyi yırttılar.Neyse lanet olsun. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık