Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Hiçbir şey mi mantıklı olmaz ulan?
Jon'u cezalandırmak isteyenler s. olup gidiyor başka şehirlere, Jon gene de cezalandırılıyor. Tahminimce kitaplarda kendi isteğiyle döner, Val hatunu da alır kollarına, temiz.
Brienne'nin babası varken kendisinin orada işi ne?
6 krallık nasıl oluyor da bir Stark'ın başa geçmesini kabul ediyor?
Kuzey ayrılıyor da diğerleri nasıl ayırlmıyor, hadi diğerleri kabul etti diyelim, Targeryanlar'a boyun eğmeyen Dorne nasıl bağlı kalıyor? Dorne lan bu, kuzeyli pezevenkler boyun eğdiklerinde bu adamlar ejderha öldürüyordu.
Hayır daha çok şey var da, değmez anasını satayım kjasdkasd. Çok kötü ya.
Dorne dizi için o kadar önemli olsaydı bir kaç sezon önce bitirmezleri adamların hikayesini. Dizi için üç tane hane var, Stark, Lannister, Targ.

Brann artık 3 gözlü kuzgun. Onu stark gibi değerlendirmemek lazım artık.
Yahu elin Iron Islandlısı, Dornelusu Stark diye görmeyecek mi? :D Nights Watch'a katılan Targeryanı bile yıllarca Targ görmeye devam ediyorlar.
Dorne dizi için o kadar önemli olsaydı bir kaç sezon önce bitirmezleri adamların hikayesini. Dizi için üç tane hane var, Stark, Lannister, Targ.
Serinin en delikanlı ailesini "BAD POUSSYYYGH"e indirgedi it oğlu itler.

Son 3 bölümü izlemedim. Aldığım spoilerlara bakarak yorumum:
Sizin yazacağınız bölüme sıçayım.

Ayrıca kitabında böyle biteceğini düşünenin ben aklına ....

Kitabın hemen hemen aynı biteceğini adamın kendisi söyledi, onun da aklına tükürüyon mu ?
Kitabın aynı bitmesi konusu çok meçhul bir durum. Yüksek ihtimalle şöyle olacaktır:
Dine KL'yi yakar(çok farklı bir hikaye ilerleyişi ile), Jon duvarın berisine döner, KL'de ölenler yüksek ihtimalle Sörsi değil de Griff(fAegon) olur. Kral da Br olur lakin böyle mal olmaz tabii.

Kitabın hemen hemen aynı biteceğini adamın kendisi söyledi, onun da aklına tükürüyon mu ?
Şeklinin aynı olacağını mı söyledi? :/ Sen şu diziyi izlemiyor musun arkadaş? İlk 4 sezon ile son 4 sezon arasındaki uçurumu göremiyor musun?

O iş sandığın aynı şekilde bitecek değil. Bu adam diziye danışmanlık bile yapmıyor. Sadece birkaç ipucu veriyor. Olayın şekli filan belli bile değil.

Üstüne üstlük bu adam 2015 yılında koca kitabı silip atmış adam. İlk başta 3 kitapta bitiririm diyip kaç kitaba çıkarmış. Ejderhaların Dansı diye kitap çıkaracağım diyip hem Ejderhaların dansını hem de kargaların ziyafetini yazmış. Adamın yayıncıya verdiği ilk notta olan olayları hiç okumadın mı?

Cümleyi eğip büküp aynı sonla bitecek diye insanları yanıltmayın.

Bran kral filan olmayacaktır. Olsa bile bu kadar saçma bir şekilde olmaz. Sen gerçek varise Jon de sonra ben geçeyim ben niye buralara geldim de.

Dizide Aegon Targaryen yok, kitapta Tyrion daha Dany'yi görmemiş, Victarion Greyjoy gibi bir karakter yok, Doran Martell gibi adam her şeyi planlıyor, kızlarını sakinleştiriyor dizide salak gibi öldürülüyor.Jaime'nin Dorne'a gitmişliği yok Bronn değilde Ilyn Payne var yanında. Jaime ile Brienne dizide hiç olmayan Lady Stoneheart'ün yanına gidiyor. Stannis aptal gibi kaleye saldırmıyor ve hala kış şartları altında bekliyor .

Tüm bunları kenara bırakalım dizi aynı şekilde bitecek diyelim. Yav güldürme insanı.

Şeklinin aynı olacağını mı söyledi? :/ Sen şu diziyi izlemiyor musun arkadaş? İlk 4 sezon ile son 4 sezon arasındaki uçurumu göremiyor musun?

O iş sandığın aynı şekilde bitecek değil. Bu adam diziye danışmanlık bile yapmıyor. Sadece birkaç ipucu veriyor. Olayın şekli filan belli bile değil.

Üstüne üstlük bu adam 2015 yılında koca kitabı silip atmış adam. İlk başta 3 kitapta bitiririm diyip kaç kitaba çıkarmış. Ejderhaların Dansı diye kitap çıkaracağım diyip hem Ejderhaların dansını hem de kargaların ziyafetini yazmış. Adamın yayıncıya verdiği ilk notta olan olayları hiç okumadın mı?

Cümleyi eğip büküp aynı sonla bitecek diye insanları yanıltmayın.

Bran kral filan olmayacaktır. Olsa bile bu kadar saçma bir şekilde olmaz. Sen gerçek varise Jon de sonra ben geçeyim ben niye buralara geldim de.

Dizide Aegon Targaryen yok, kitapta Tyrion daha Dany'yi görmemiş, Victarion Greyjoy gibi bir karakter yok, Doran Martell gibi adam her şeyi planlıyor, kızlarını sakinleştiriyor dizide salak gibi öldürülüyor.Jaime'nin Dorne'a gitmişliği yok Bronn değilde Ilyn Payne var yanında. Jaime ile Brienne dizide hiç olmayan Lady Stoneheart'ün yanına gidiyor. Stannis aptal gibi kaleye saldırmıyor ve hala kış şartları altında bekliyor .

Tüm bunları kenara bırakalım dizi aynı şekilde bitecek diyelim. Yav güldürme insanı.
Birader anlayışında kıtlık mı var ? Adam daha önce Dizinin nasıl biteceğini konuştuk ve onlara kitabın nasıl biteceğini söyledim gibi bir söz söyledi, aşağı yukarı aynı şekilde bitecekler dedi yani. Bunu GrrM söylüyor haliyle bu şekilde mi biter yoksa değiştirir mi bilmiyorum ama bu dizinin bitme işinde GrrM'nin paylaştığı kitaptan bilgiler ve söyledikleri etkili yani :artiz:

Birader anlayışında kıtlık mı var ? Adam daha önce Dizinin nasıl biteceğini konuştuk ve onlara kitabın nasıl biteceğini söyledim gibi bir söz söyledi, aşağı yukarı aynı şekilde bitecekler dedi yani. Bunu GrrM söylüyor haliyle bu şekilde mi biter yoksa değiştirir mi bilmiyorum ama bu dizinin bitme işinde GrrM'nin paylaştığı kitaptan bilgiler ve söyledikleri etkili yani :artiz:
Yalnız Martin bile yapacağınız işin içine sıçayım dedi bu sezondan sonra. Aynı son olsa bile böyle aptal saptal bir şekilde ilerlemeyecektir konu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık