Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Aslında esir alınması hikyenin sonucunu doğrudan etkiledi. Sansa'nın kurtulması falan ama kitaba bir kahramanlık falan yazamadılar. Burası işte sıkıntı yaratıyor. Kitap ilk gösteridiğinde Jaime için büyük bir kahramanlık yazılacak intibası uyandırılmıştı ama sonuç hüsran.
Brienne yazdı işte. Dikkat edersen "Daha sonrasında Catelyn Stark tarafından salındı ve ona kızlarını korumak adına yemin etti." şeklinde bir yazı var. Yaklaşık 5 saniye için gözüktü.

Fısıldayan Orman Savaşı'nda ne yaptı bu adam? O savaşta esir olmasının hiç mi etkisi olmadı sanıyorsun?

Brienne resmen Jaime'nin adım adım karakter gelişimini yazdı oraya. Yıllar sonra bir kral bakıp da Jaime'ye "Lan bunun karakter gelişimi çöpe atılmış. Allah belanızı versin Benioff ve Weiss" derse şaşırmam.
Keşke çocuğunun ölüsünün yanında kız kardeşine tecavüz ettiğini de yazsaydı, tarafsız bir bakış açısı kazandırırdı seriye :oleyo2:

---------------------------------------------------------------------------

Lekesizlerin öldürmek yerine beklemeleri tamamen saçmalıktı, gerisi idare eder. Jon ve Tyrion ölmüş olmalıydı :bilmem:

Herkes kendini kurtarır, olan yine sana olur.

Bu söz tam olarak Jon için söylenmiş. Tüm olaylarda en masum olan kişi oydu, tek cezalandırılan da kendisi oldu. Sansa kaşarı "Sen tek gerçek kralsın" demeyi biliyordu. Kafasına taç takılınca gülmek için kendini zor tuttu bildiğin. Arya kaşif değil, denizci değil. Ne hikmetse özgür kıza bağlayıp Westeros'un batısına yelken açtı. Sebep? Bilmiyoruz. Bronn gibi siktiri boktan bir adam hazine bakanı oldu. Sebep? Bilmiyoruz. Daha yazacağım da, neyse.

Ya anasını diye girip bacısını diye çıkmak istiyorum bu nasıl bi finaldir Allah belanızı versin beyinsiz, amipler abi çıldıracağım ya

Keşke çocuğunun ölüsünün yanında kız kardeşine tecavüz ettiğini de yazsaydı, tarafsız bir bakış açısı kazandırırdı seriye :oleyo2:

---------------------------------------------------------------------------

Lekesizlerin öldürmek yerine beklemeleri tamamen saçmalıktı, gerisi idare eder. Jon ve Tyrion ölmüş olmalıydı :bilmem:
Grey Worm:Lannisterlar kraliçemizi üzdü hepsinin nefes alması zarar.(tüm esirleri katleder)
5 dakika sonra;
Grey worm:Jon kraliçemizi öldürdü ne yapacağız ?
Jon'un kuzenleri:Jon duvarın Kuzey'inde yaşamaya devam edecek.
Grey worm:Tamam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık