Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
7. sezonda da sıkıntılar vardı ama hepten hikayenin içine sıçacak kadar sorun yoktu.7. sezonda daha çok mantıksal hata ve yok artık dedirtecek şans faktörü vardı.8. sezonda bunlara ek olarak hikayeyi piç etme ve karakter gelişimlerinin içine etme eklendi.O yüzden bu kadar gözüme battı bu sezon.

7. sezon gibi yine birkaç mantıksal hata olsa yine görmezden gelirdim de 8. sezon görmezden gelincek gibi değil.
7.sezon mantıksal hatalarda 8.sezona rahmet okutur, ağzını yüzünü kırar. Ve karakterleri piç etme o zaman da vardı ama o sezonun şimdiki kadar tepki çekmemesinin sebebi bir tane daha sezonun olmasıydı. Şimdi ise geriye bir şey yok o yüzden bu kadar sıkıntılı.

Sekizinci sezonun ne kadar dandik olduğunu son çıkan fragmandaki Dany'nin asker saysına bakıp bile söyleyebilirsin. Bu kadar büyük paraların böyle hiç edilmesi çok saçma gerçi bu hiç etme olayı dördüncü sezondan itibaren devam ediyordu. Bu ikili kitaplardan uyumu, Allah yukarda çok sağlam yaptılar ama kitapların bittiği yerde bir şeyler oluşturmayı başaramadılar :bilmem:

7.sezon mantıksal hatalarda 8.sezona rahmet okutur, ağzını yüzünü kırar. Ve karakterleri piç etme o zaman da vardı ama o sezonun şimdiki kadar tepki çekmemesinin sebebi bir tane daha sezonun olmasıydı. Şimdi ise geriye bir şey yok o yüzden bu kadar sıkıntılı.

Sekizinci sezonun ne kadar dandik olduğunu son çıkan fragmandaki Dany'nin asker saysına bakıp bile söyleyebilirsin. Bu kadar büyük paraların böyle hiç edilmesi çok saçma gerçi bu hiç etme olayı dördüncü sezondan itibaren devam ediyordu. Bu ikili kitaplardan uyumu, Allah yukarda çok sağlam yaptılar ama kitapların bittiği yerde bir şeyler oluşturmayı başaramadılar :bilmem:
Karakterleri piç etme o kadar yoktu bence.Biraz Tyrion belki.Ama 7. sezondaki Jon,Jaime,Dany,Bronn gibi karakterlerde sıkıntı görmedim.Karakter gelişimlerini olduğu gibi devam ettiriyorlardı.8. sezonda ise komple yok ettiler bunu.Karakterlerin yanında NK-akgezen olayının 1 bölümde kapanması gibi hikayenin direk içine eden bir olay var.Zaten herkesin asıl tepkisi 3. bölümden sonra başladı.

Bu senaristlerle olmasın da ne olur olur. Bana uyar yani.
Danaerys'in kayışı koparıp katliama girişmesi hangisinin aklından çıktıysa o aklı müzeye koymak lazım, beterin beteri var aklınızın kıymetini bilin diye.

Olayların tek güzel yani geek teoride çocuğun dediği şeyin doğru olduğunu göstermesi. :artiz:
Dany'nin kayış koparması büyük ihtimalle kitapta da olacak. Ama bu salakların yaptığı gibi 2 bölümde kafayı sıyırmayacaktır, daha temelli bir şey olacak.

Dany'nin kayış koparması büyük ihtimalle kitapta da olacak. Ama bu salakların yaptığı gibi 2 bölümde kafayı sıyırmayacaktır, daha temelli bir şey olacak.
Bilmem olabilir. Kitapları okumadığımdan bağlantıyı kuramıyorum tabi. Her karakterin kayışı koparabilitesi vardır, buna itirazım yok. Ama teslim olmuş bir halka böyle bir katliam yapacak insan doğuştan canavardır arkadaş. Benim filmlerde gördüğüm Danaerys kesinlikle bu kadar bozmazdı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık