Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Aslında, kitap tamamen bitince dizisi tekrar çekilse ya da çizgi dizi şeklinde yayınlansa süper olurdu.
Bu senaristlerle olmasın da ne olur olur. Bana uyar yani.
Danaerys'in kayışı koparıp katliama girişmesi hangisinin aklından çıktıysa o aklı müzeye koymak lazım, beterin beteri var aklınızın kıymetini bilin diye.

Olayların tek güzel yani geek teoride çocuğun dediği şeyin doğru olduğunu göstermesi. :artiz:

Farklı senaristlere çekilmesini istiyorlar zaten.Yoksa bu iki dingil tekrar diziyi b.k etsin diye kimse imza atmaz.
Yeniden çekilene kadar kitaplar çıksa daha iyi olur. Son sezondan öncesi de tırttı zaten. Bence kitabı geçtikten sonra hepsi tırt.
Bu senaristlerle olmasın da ne olur olur. Bana uyar yani.
Danaerys'in kayışı koparıp katliama girişmesi hangisinin aklından çıktıysa o aklı müzeye koymak lazım, beterin beteri var aklınızın kıymetini bilin diye.

Olayların tek güzel yani geek teoride çocuğun dediği şeyin doğru olduğunu göstermesi. :artiz:
Ben sın 2 bölümü izlemedim. Yediğim spoilerlara da üzülmüyorum artık.

Dördüncü sezondan sonrası için başlatsalardı bari, yani yedinci sezona okeysin ama sekize mi laf ediyorsun :hhh:
7. sezonda da sıkıntılar vardı ama hepten hikayenin içine sıçacak kadar sorun yoktu.7. sezonda daha çok mantıksal hata ve yok artık dedirtecek şans faktörü vardı.8. sezonda bunlara ek olarak hikayeyi piç etme ve karakter gelişimlerinin içine etme eklendi.O yüzden bu kadar gözüme battı bu sezon.

7. sezon gibi yine birkaç mantıksal hata olsa yine görmezden gelirdim de 8. sezon görmezden gelincek gibi değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık