Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Bran'in Jaime'ye söylediğini anlayan var mı? Savaştan sonrası hakkında bir şeyler söylüyor Bran ama ağzının içinden konuştuğu için anlaşılmıyor pek.

Bölümü izlemedim ama öyle bir şey olacağı belliydi az çok.
Evet bi ima vardı.Fakat ben yine de yapmazlar demiştim.Arya soğukkanlı bir saykoya dönüştükten sonra aşk meşk,sevişmek vs. karakterine ters kaçacağından böyle bir şey yapmazlar demiştim ama yanılmışım.

Bu arada bi forumda 3. bölümle ilgili bir spoiler paylaşılmış.Doğru mu bilmiyorum.Sizin yorumunuz nedir merak ettim.Bi ''Acaba ?'' demedim değil.

Adamın paylaştığı spoilera göre Drogon wightları yakarken insanları da yakıyor hatta Jon'un çok yakınında.Rhaegal Drogon'a saldırıyor ve Jon'u koruyor.Yani ejderhalar kavga ediyor.

Sizce böyle bi ihtimal var mı ? Benim acaba deme nedenim şuydu.Şu anda ejderhalarda durum 2v1.Eğer Viserion'un ölü olmasının extra bi artısı yoksa Drogon+Rheagal Viserion'un içinden geçer gibi geliyor bana.O yüzden senaristler Viserion'un hemen yenilmesini engellemek için kalan 2 ejderi birbirine düşman yapabilir mi ? Altyazısız izlediğim için tam bir şey anlamadım ama Dany Jon'un targaryen çıkmasını taht konusunda pek hoş karşılamıyor sanırım.Yani Dany ve Jon arasında taht kavgası misali bir şey olucaksa Rhaegal vs Drogon aracılığıyla hem buna hem de ejderhaların dansına gönderme yapabilirler mi ? O yüzden sponun doğru olma ihtimali var gibi geldi.

Bu bölüm de kötüydü. Yine de ilk bölümden iyiydi.

Bran'in "The things you do for love" diye araya girmesi hoştu. Bunu LF'ye de yapmıştı. AryaXGendry sahnesi yine çok fan service bir sahneydi ve boş muhabbet döndü. Jaime Dany'ye ayarı verdi,Sansa Dany'ye ayarı verdi. En son Jon da ayarı verdi. Beter olsun. Gebersin de kurtulalım. Dizi şu an ne haldeyde hep Dany yüzünden bu halde. Cezasını acı acı çeksin.

Dizi bazı işleri basitleştirme ve kesip atma konusunda aşırı derecede level atlamış durumda. Nasılsa son gelmiş, çok da kafa yormayın. Ama nasılsa çok boş sahneler de var. Yani öyle rastgele gidiyor hissi var ki. Zaten şu bölümü de sırf Jaime'nin hatırına izledim. Dizide kitabı andıran tek karakter o kaldı. Ve evet bu Jaime sorgulama sahnesini beğenmedim, ben bile daha iyisini yazardım.

Dizi bazı işleri basitleştirme ve kesip atma konusunda aşırı derecede level atlamış durumda. Nasılsa son gelmiş, çok da kafa yormayın. Ama nasılsa çok boş sahneler de var. Yani öyle rastgele gidiyor hissi var ki. Zaten şu bölümü de sırf Jaime'nin hatırına izledim. Dizide kitabı andıran tek karakter o kaldı. Ve evet bu Jaime sorgulama sahnesini beğenmedim, ben bile daha iyisini yazardım.
Jaimi adam mıdır ya halla halla :artiz:

Dizi iki bölümdür kesik kesik ilerliyor, akış yok parçalar var öyle olup bitiyor. Zaten bir iki sezonluk malzemeyi altı bölüme sığdırmaya çalışınca böyle olacak başka yolu yok.

Son sezonu olan fantastik dizinin yeni bölümünde konuşulan şeyler a, b ile aşna fişne. :(
asşflksafas.....

Daha izleyemedim ama okuduğum spoilerlara bakılırsa izleyesim yok. Tamamen fan service için uzuyor sanki dizi. Kitapları okumadığım halde kitapların nerde bittiğini dizinin kalite düşüşünden anlamıştım ama son sezonun bu kadar kalitesiz olmasını beklemezdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık