Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Game of Thrones (2011-2019)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 43 71.7%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 17 28.3%

• Kullanılan toplam oy
    60
Bu Danny ne diyor ya. Hem westerosun koruyucusu kralı / kraliçesi olacağım diyor hem de buraya senin kardeşin için geldim diyor. Ne yani Jon olmasa kuzeyi hatta tüm westerosu akgezelere bırakıp esosa geri mi dönecektin.

Jaime nin bu kadar pasif olması hoşuma gitmedi. En azından savaş planına falan bir katkısı olsaydı (tabi öyle bir plan varsa :fool:)

Bran son geceye kadar herseyi söyledi de benim için geliyorlar buna göre bir plan yapalım dememiş mi? Sadece gece kralını öldürürsek düşerler planını son gece mi tartışıyorlar gerçi tartışmıyorlar bile. Jon nederse katılıyorum diyorlar.

Edit: Bran ve Gece Kralının karşılaşmasına çok heyecanlıyım bari bu karşılaşma sahnesini epik yapın be.

Son düzenleme:
Eskiden bir saat sırf Tyrion konuşsun dinlerim derdim. Şimdi adamın ağzından tek bir güzel cümle çıkmıyor. Hele ki ortamda Varys de varken... Savaş kapıda herkes ölümün kıyısında. Ne aforizmalar dizerdi bu iki karakter. Dizide ciddi bir diyalog problemi var. Eskisi kadar iyi olmasını beklemiyorum ama bu kadar da yavan olmasa iyi idi.

Bir de ilk sezonun ilk bölümünden beri ''Winter is Coming'' denildi. Yıllarca beklediğimiz o kış gelemedi gitti. Bu nasıl bir kış tasviri? Bizim memlekette bile daha ağır kışlar oluyordu.

link versene moruq
Şu arkadaşın verdiği linkten indirebilirsin.

Bölümü buradan
http://dl5.updlf.com/files/Serial/GOT/S08/
Altyazıyı buradan indirebilirsiniz.
https://www.planetdp.org/subtitle/game-of-thrones-sub280031
Tek yapmanız gereken tıklamak, öyle torrent falan filan gerektirmiyor(torrent kullanmayı bilmeyen falan çekinmesin yani, bunlar bildiğimiz link, üzerine tıklayıp indiriyorsun, mobilden bile rahatlıkla kullanılabilir).
Yalnız bir sürü versiyon konulmuş 480pden 1080p'ye istediğinizi seçin ona göre indirin. Yanlış görmediysem hepsi x265 haberiniz ola.

Not: en sağdaki numaralar bölümün boyutunu gösteriyor, ona dikkat edin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık