Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

En çok ezilen net usopp'tur. Hak ediyor mu? Tabi ki ediyor. Cesur savaşçı olacak diye 2.5 yıldır konuşuyor ölümün eşiğinde olmadığı sürece cesaret göstermedi doğru düzgün. Arkadaşı sogeking'e benzese keşke:rolleyes:. Sapanı bıraksın her türlü arkasındayım.
Kimin karakteri değişmiş de Usopp'tan bekliyorsun onu? :( İlk cümledeki tespiti yapıp sonra uygulamalı olarak gösterip katkıda bulunmuşun :(

İkinizin de fanı olduğu karakterlerde iş yok. BM, Itachi, Smoothie....

Bir de bana bakın. WB, Lee, Marco, Hiruzen, Mihowk....

Fark ortada beyler.
Lee ve Maito Gai fanligi sana bırakmam ula, en sevdiğim karakterler. Ben Itachi fan da değilim. En sevmediklerindendir hatta. BM ve Smo severim yalan yok.

BM çok eziliyor ama kabul et.

Söyleyeceğim karakterlerin üzerine eskisi kadar çok gidilmiyor zaman ilerledikçe bazı şeyler değişiyor ama bu ezilme olayının peak yaptığı dönemde Mihawk ve Garp kadar hakkı yenen ve ezilen adam yoktur bu forumda. Yıllarımız Garp'ı, Mihawk'ı, Luffy'i (eskiden sallayanı çoktu) savunmakla geçti anasını satayım.

Kimin karakteri değişmiş de Usopp'tan bekliyorsun onu? :( İlk cümledeki tespiti yapıp sonra uygulamalı olarak gösterip katkıda bulunmuşun :(
Ortada haklı bir ezme veya ezilme olması bunun ne olduğunu değiştirmez.Sonuçta ortada bir ezme var. Usopp olayı bir yana nedenlerin sonucu değiştirmediğini sadece mantıksal veya ruhsal açıdan doğru veya yanlışlığı hakkındaki çıkarımda yardımcı olabileceğini bile değil belirleyici olduğunu düşünüyorum. Sebep bu;). Tayfadan olmasa sevmezdim herhalde adamı yoksa ne yapayım sapanlı korkağı.

Üye silindi 1004

Düşmanından her tür hakide, fiziksel güçte önde olup, düşmanını her tür modunda döverek yenilen bir anlamsız, olmasından dolayı eziliyordur belki de xD
En azından oğlunu kurtarmaktan aciz olup en güçlü diye anılmaktan iyidir.

Zoro öyle birşey yapsa kaptnı gibi 1.5 milyar ödülü olur en az o düzeye ulaşmış olur.Şu anlık tek başına sanmıyorum.Adamın olayı zaten o zirve yeteneği dokunulmaz olmak.Sen yazar olsan dokunulmaz elemana birde diğer sağ kollar gibi fiziksel güç dayanıklılık ve bitiricilik verir misin ? Verirsen kata 5. İmparator olur diğer sağ kollar fasülye.O yüzden bu adamın çoğu statının diğer sağ kollardan geride olması gerek.Dokunulmazlık ve kral haki verip mangaka durumu dengelemiş gözüküyor.Diğerleri ondan güçlü de olsa kolay kolay dokunamayacaklar.Katakuri karakterinin olayı budur aşırı güçle ilgili değildir.Biraz karizma ve şekil görünce çok gaza geldiniz siz.
O nasıl bir mantık yahu ? Marco'da da diğer sağ kolların anca rüyalarında görebileceği bir meyve var.Oda Marco'yu da nerflesin o zaman.Adamın en büyük özelliği k.hakisi diye diğer statları geride olacak diye bir kural yok.King'de antik zoan kullanıcısı+ateşi var+kılıç ustası o zaman Oda ona da bir dengeleme getirecek.Katakuri'nin nerdeyse dokunulmaz olması adamın özelliği zaten.Sağ kolların genel olarak kendilerini özel kılan bir olayı olduğu bariz.Shiryu görünmezlik,Kata gözlem,Marco meyve,Beckman b.haki olabilir,King muhtemelen ateş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık