Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] Forumda En Çok Ezildiğini Düşündüğünüz Karakter Hangisi?

Sen Dof’u korumak için Kata’yı baya eziyorsun yalan mı xD
Baya eziyorum dediğin onun ayarında karakterler olduğunu söylemek miymiş yani.Adam sağ kol neyini ezeceğim.Sağ kollar arasında en gerilerde olabilir diyoruz.Queen bile ondan 250 milyon küsür daha fazla ödüle sahip.O ödül iki sene önce novaların ödülüydü az bir fark değil.

Mihawk nasıl eziliyor anlamadım. Forumda genel olarak en düşük amiral seviyesinde görülüyor. Bu mu ezilmek? Keşke bizim sevdiğimiz karakterlerde böyle ezilse.

Üye silindi 1004

Baya eziyorum dediğin onun ayarında karakterler olduğunu söylemek miymiş yani.Adam sağ kol neyini ezeceğim.Sağ kollar arasında en gerilerde olabilir diyoruz.Queen bile ondan 250 milyon küsür daha fazla ödüle sahip.O ödül iki sene önce novaların ödülüydü az bir fark değil.
Bilemiyorum. Cidden King’i Zoro indirirse yine aynı fikirde mi olacaksın? Merak ediyorum. Ödüle göre adam değerlendirilmeyeceğini benden çok daha iyi biliyorsun zaten. Kata’yı ezmek acayip anlamsız. Senin deyiminle zirve özelliği olan bir adam. Üstüne hibrit meyveye sahip. Yanlış bilmiyorsam Kata hariç hibrit meyvesi olan başka biri yok. Gereksiz eziyorsun :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık