Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Forumda Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    304
Sanji, Fuji ve Jinbe demiştim. Şimdi Jinbe'yi çıkarıp Big Mom diyorum. Çok gömülüyor bu aralar :/ Belki ileride Fuji oyunu da değiştirebilirim belki belli olmaz.

La 4 yıl önce bir üye Jinbe Big Mom'a bir vuracak gemiden uçacak, Chopper tanklayacak, Franky motorla ezecek, Nami gücünü çalacak, Robin yuvarlayacak dese evini bulur döverdik hatta ailesini de döverdik iyi yetiştirmemişsiniz diye.

Kim gömüyor?
Aslında yanlış başlığa yazdım. Küçümsenenleri bulamadım için buraya yazayım dedim. :D

Üye silindi 1004

Beyazsakal, Oden ve Ace az bile gömülüyor. İnsan aklını küçümseyen rezil herifler saydığım bu üç isim. Zekadan ve akıldan nasibini almamış her karakterin gömülmesi lazım. Öbür türlü çocuklara kötü örnek oluyoruz. Ya bi çocuk Oden’in saflık adı altındaki embesilliğini örnek alırsa? Ömür boyu taksiciler dahil herkesten kazık yer. Peros, Teach ve tabii ki Roronoa Zoro gibileri övmeliyiz ki çocuklar aptallığı değil DEHA’yı örnek alsın.

Beyazsakal, Oden ve Ace az bile gömülüyor. İnsan aklını küçümseyen rezil herifler saydığım bu üç isim. Zekadan ve akıldan nasibini almamış her karakterin gömülmesi lazım. Öbür türlü çocuklara kötü örnek oluyoruz. Ya bi çocuk Oden’in saflık adı altındaki embesilliğini örnek alırsa? Ömür boyu taksiciler dahil herkesten kazık yer. Peros, Teach ve tabii ki Roronoa Zoro gibileri övmeliyiz ki çocuklar aptallığı değil DEHA’yı örnek alsın.
Altın heykeli, bronzla değiştirmek isteyen çarın serisinde haklısın bence de çok saf kaçıyorlar :hhh:

Üye silindi 1004

Altın heykeli, bronzla değiştirmek isteyen çarın serisinde haklısın bence de çok saf kaçıyorlar :hhh:
Luffy onu değerden dolayı mı istiyor? Yoksa dekorasyon amaçlı mı? Emin değiliz daha... Eğer ikinciyse kendice bir iç dizayn tarzı geliştirmiş kendisine.:hhh::hhh:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık