Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Forumda Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

Aşırı Gömüldüğünü Düşündüğünüz Karakterler

• Kullanılan toplam oy
    304
Kadın baylıyor gibi oldu sonra hafızası geldi uyudu falan doğru diyorsun da. Sonuçta kadın etkisiz hale geldi o saldırı ile.
Ayar yemek mi. İnu açıkça belirtiyordu. (belirten wanda da olabilir hatırlamıyorum) Herkes düşüyordu ama Jacki deviremiyorduk diye.
2 amirale kafa atınca bir zahmet yesin ayar zaten. Biraz kas beyinli algısı düşük olması normaldir.
Demek istediğim Jack konusunda karşılaştığı kimseyi ne yenebildi ne de üstün gelebildi.Adam bildiğin dirayetli bir kum torbası gördü bence.Queen meselesinde ise Oda'nın Linlin'i trollemesi bana göre farklı bir şey değil.Queen saldırısının işlemediğini ve Linlin'i görünce altına edecek iken birden kadın uyuyakalıyor xd.

Objektif olursam ben çok zoro gömen bir üyeyim ve forumda baya bir zoro gömenler var. Zorocularda çok sanji gömüyor. Zorocular Luffy'i de gömüyor. Garp wbciler tarafindan katlediliyor. Mihawk anti kiliccilar tarafindan gazaba ugruyor. Oda sayesinde Linlin'de gomuluyor.

Listem:

Zoro
Sanji
Luffy
Garp
Mihawk
Linlin

Uzunca süre Mihawk ve Garp aşırı gömüldü daha çok bok atılırdı şükür bunlar azaldı bir destur çekildi. Bunun dışında listeye baktığımda gerçekten öyle ön plana çıkan bir karakter göremiyorum artık aşırı gömdüğümüz biri yok öyle ya. Nabza göre şerbet veriyoruz o bölüm hangi karakter hata yapmışsa onun üstüne gidiyoruz falan ama çoğu makara yani. Ace'in karakterinden ötürü gücüne, Sanji'nin de Oda'nın katkılarından ötürü aldığı nefese dahi yeri geliyor sallanıyor ama bunların çoğu boş beleş muhabbet inanarak gömen az.

Law Jinbe filan olabilir. Daha önce ne yazdım hiç bilmiyorum.

Luffy, Sanji filan mangaka gömüyor . Kendileri rezil oluyorlar yani. Forum haklı olarak dalgasını geçiyor

Zoro da değil. Zoro zaten olabilecek en mükemmel şekilde çiziliyor. Neyiyle dalga geçilecek?

Zoro'dan çok hayallerdeki Zoro ile dalga geçiliyor. Şu arctaki her karakteri alan Luffy ile eşit güçte olan Zoro ile.

Mangadaki Zoro'da bir şey yok. Sadece düz, o kadar.

Ace, Fujitora ve Mihawk... Mihawk bu konuda zirvede. Bir de Linlin var gömülen ama ona ne dense müstehak olduğu için bu konuya girmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık