Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Feng Shen Ji

Sıralama benim yaptığım gibidir az çok ben yaptım diye değil seri sonlanınca o şekilde bir güç dengesi ile bitti. Tian'ı geçin ondan sonraki Chi ve Huang Long'u yenecek sadece iki karakter vardı. Biri zaten Ah Gou diğeri de Anka gücü ile Shi Xing. Onun dışında zaten Zi Yu felan geliyor.

Zi Yu zaten Chi Long'dan güçsüzdü ki yenemedi , Ah gou gelip bitirdi işi.

Sıralama benim yaptığım gibidir az çok ben yaptım diye değil seri sonlanınca o şekilde bir güç dengesi ile bitti. Tian'ı geçin ondan sonraki Chi ve Huang Long'u yenecek sadece iki karakter vardı. Biri zaten Ah Gou diğeri de Anka gücü ile Shi Xing. Onun dışında zaten Zi Yu felan geliyor.

Zi Yu zaten Chi Long'dan güçsüzdü ki yenemedi , Ah gou gelip bitirdi işi.
Tian ve Zi Yu dışında Zhen Chanı yenecek karakter yok seride. Adama dünyayı patlatacak saldırı yapsan sana geri yansıtıyor. Günah çarkı diyor, delik deşik oluyorsun.

Diğer yandan bu seride teknik antiliği geçerli. Ah Gou belki Chi Longu yenebilirdi hiçliğin gücüyle ama Zi Yuya karşı şansı yok. Göz kırpma anında binlerce kılıç saplanır vucuduna. Ah Gounun kutsal ve kadim güçleri yenilmezlik deģil, vücudu dayanmayacaktır. Zhen Chana karsı zaten Ah Gounun şansı yok. Lan Yuede de pus perdesi vardı adamı köpeģi yaptı gezdiriyor Zhen reyiz. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık