Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Feng Shen Ji

Bence şöyle olmalı.

1- Tian
2- Zi Yu
3- Zhen Chan
4- Ah Gou
5- Shi Xing
6- Huang Long - Chi Long
7- Shen Yen
8- Lan Yue
9- Tian Wu - Bai Lian - Xuan Feng
10- NiTian ErXing- QiongXiong Jie - SiWang YenShen - Hanfeng Linlin - ZongHeng TianXia
11- Bai Yu - Long Jiu
12- Ku Ye - Huan Dao - Hei Tei - Bu Nu
13- Tian Wu
14- Tai Ji - Liu Yue - Gui Mu - Zui Ri - Li Jing
15- Zi Dian - Yun ZhongZi
Bence xuan feng shi den daha güçlüydü biraz senaryo ya ezildi.Ayrıca tian kui reyizi koymamışsın o da hak ediyor listede yer.

Bence xuan feng shi den daha güçlüydü biraz senaryo ya ezildi.Ayrıca tian kui reyizi koymamışsın o da hak ediyor listede yer.
Tian Kui yerine yanlıslıkla Tian Wu yazmışım 13. Sıraya şimdi düzelttim. :)

Shi Xing aynı Hulk gibi dayak yedikçe harlanıp daha güçlü dönen bir ateş. Xuan Fengin yeteneği çok tersti Shi Xinge, o yüzden nerdeyse öldüyordu Shiyi ama Shi geri döndü ve uzaya uçmasalar kesin öldürürdü Xuanı. Son arc Xuanın Chi Longdan tokat yemesi ve Shinin Chinin dengi Huangı yenmesi de Shi> Xuan dememe neden oluyor. Tabi normal şartlarda Xuan > Shi dir ama adam intikam yemini edince öne geçiyor işte Anka kontenjanından. :)

Son düzenleme:
Tian yine ciddileşmemiştir.
Sebep yok ciddileşmemesi için. Karanlıkların kutsal toprakları işgalinde Bai Long yenge "Yapma etme," demese onlara da acımazdı. Zaten o sebepten Zi Yu filan o kadar diş geçirebildi. Yoksa adamın dünyayı yok edecek gücü olduğu söyleniyor. Antik Tanrılar ile savaşında dünyayı cehenneme çevirmiş.

Sebep yok ciddileşmemesi için. Karanlıkların kutsal toprakları işgalinde Bai Long yenge "Yapma etme," demese onlara da acımazdı. Zaten o sebepten Zi Yu filan o kadar diş geçirebildi. Yoksa adamın dünyayı yok edecek gücü olduğu söyleniyor. Antik Tanrılar ile savaşında dünyayı cehenneme çevirmiş.
Anka'nın ikinci kullanıcısını çok yanlış seçtiğini düşünüyorum. Biraz soğudum çipetpetten. :) Ama özgür savaşını görmek isterdim.

Anka'nın ikinci kullanıcısını çok yanlış seçtiğini düşünüyorum. Biraz soğudum çipetpetten. :) Ama özgür savaşını görmek isterdim.
Ya adamı Tian öldürmeye kalkmış, öldürememiş. Bundan daha büyük bir övgü olamaz FSJ çarları için. Ki FSJ çarları Tian-Zi Yu-Antik potası hariç o kadar yıkıcı değiller, ada-dağ seviyesindeler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık