Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

http://mangadenizi.com/manga/fairy-tail/514

Ellien çok iyi ya, kadının fanı oldum resmen. Erza'nın nasıl bir hayvan olduğunun kanıtı adeta.
Bilgi içerikli olduğu için güzel bir bölümdü. Haftaya ara olduğu için devamı biraz gecikecek ama olsun, yapacak bir şey yok.

Kadının çok farklı bir havası var ya. 12'linin hepsi zaten özenle çizilmişlerdi, şimdi de geçmişleri ile fark yaratıyorlar. Ben August'u da merak ediyorum, onun da Jellal'le bir bağı çıkabilir.

Ellien'in ejderha dönüşümü tam gerçekleşmedi ya da kendisini gizliyor bir şekilde acnologia gibi. Elleri de bir farklı zaten, oradan bir şeyler çıkacağı kesin.

Şimdi en önemli soru Erza'nın babası kim? Eğer tahmin edildiği gibi Acnologia çıkarsa bu kızın potansiyeli Natsu'yu da Laxus'u da, kalan herkesi de aşar.

Baştan başlamayı dusünüyorum FTye, nasıl iyi ilerliyor mu seri en son büyücü oyunlarında birakmıştım Laxus babasınin takıminı dövüyordu. :)

Aylardır August şov görmek istiyorum ama Hiro adamı göstermemekte ısrarcı. En son 1-2 ay önce Jellal'leri dağıtmıştı ama yetmez Gildarts vs August görmek istiyoruz!

Bu bölüm oldukça iyiydi hem ejderhalar hakkında daha çok bilgi aldık, hem de ilk ejder avcısının Elieen olduğunu öğrendik. Yalnız şurayı anlayamadım ilk ejder avcısı Acnologia denilmişti hatta flashback'lerle falan o sahneler gösterilmişti ama şimdi ilk ejder avcısı büyüsünü kullananın Elieen olduğunu görüyoruz çok ilginç bir durum :confused:

Bilgi içerikli olduğu için güzel bir bölümdü. Haftaya ara olduğu için devamı biraz gecikecek ama olsun, yapacak bir şey yok.

Kadının çok farklı bir havası var ya. 12'linin hepsi zaten özenle çizilmişlerdi, şimdi de geçmişleri ile fark yaratıyorlar. Ben August'u da merak ediyorum, onun da Jellal'le bir bağı çıkabilir.

Ellien'in ejderha dönüşümü tam gerçekleşmedi ya da kendisini gizliyor bir şekilde acnologia gibi. Elleri de bir farklı zaten, oradan bir şeyler çıkacağı kesin.

Şimdi en önemli soru Erza'nın babası kim? Eğer tahmin edildiği gibi Acnologia çıkarsa bu kızın potansiyeli Natsu'yu da Laxus'u da, kalan herkesi de aşar.
Mangaka çünkü o Erza'nın altını fazlasıyla doldurdu, Erza hep loncam için duyguların gücü falan deyip sınır tanımamıştı ama gel gör ki annesi hayvanmış. Büyük ihtimal babası ile Acno'nun bir bağı var. Bölümde başka krallıklarda var denildi, yani bu kadın ilk olabilir ama başkaları da bundan duyup deneme ihtimali var.

Normal bir büyücü olup olağan üstü olan tek August kaldı, diğer herkesin geçmişi bir anormali ile dolu. O yüzden güç dengesi hiç sapıtmadı.
Baştan başlamayı dusünüyorum FTye, nasıl iyi ilerliyor mu seri en son büyücü oyunlarında birakmıştım Laxus babasınin takıminı dövüyordu. :)
Başlamalısın, Op'ye benzemez, kaliteli seri. Yan karakterleri iyi işliyor.

erzanın hayvanatlıgının nedeni ortaya cıktı. üstelik ejderhalar arasındaki savasıda güzel bagladı. bu saatten sonra acno reisini bagları kaldı geriye...

erzaya zaten hep hayrandım, mashimada onun üzerine oynadı. çünkü gecmiş işleyişine bakarsak gray , sonra natsu , şimdide erza. su augustunda köklerini bir yerlere baglasın bakalım. epey iyi su an ft ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık