Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

Erzada ejder zamanından kalma .

İyice cılkı çıkmaya başladı serinin nereden power up versem diye şaşırdı adam. Şimdi 3-5 bölüm sonra acnologia Erzaya hanımım demeye başlarsa ve FT'ye katılırsa şaşırmam.Seni ben kaçırdım ve geleceği gönderdim pğğğğennnnnsesssğğim :D

İkiz ejder avcısı Rogue'nin Natsuyu yenemediği ortamda aynı güce sahip Sting'in Natsudan 25 gömlek üstün karaktere tek atması da ayrı bir acı oldu geçen bölüm yazasım gelmemişti.

Edit : Veya erzanın babası acnologia çıkabilir o da olası xd

Erzada ejder zamanından kalma .

İyice cılkı çıkmaya başladı serinin nereden power up versem diye şaşırdı adam. Şimdi 3-5 bölüm sonra acnologia Erzaya hanımım demeye başlarsa ve FT'ye katılırsa şaşırmam.Seni ben kaçırdım ve geleceği gönderdim pğğğğennnnnsesssğğim :D

İkiz ejder avcısı Rogue'nin Natsuyu yenemediği ortamda aynı güce sahip Sting'in Natsudan 25 gömlek üstün karaktere tek atması da ayrı bir acı oldu geçen bölüm yazasım gelmemişti.

Edit : Veya erzanın babası acnologia çıkabilir o da olası xd
erzanın ailevi bağları kuvvetli çıktı ya eskiden kalma bir sempatim de gitti :/ erzanın gücüne olan en büyük saygım çocuk yaşta hapis yatmış ondan güçlü negzel diyeydi şimdi kan bağına bağladı bütün heppsi uçtu :/

ama stingin zaferi gayet makul bence. Kaç gömlek üstün olduğu önemli değil ters güce sahip birini yenmesinde ne var ki? Hatta gölgeli elemanın gücünü de almak zorunda kaldı bari tek atmasın diye.

erzanın ailevi bağları kuvvetli çıktı ya eskiden kalma bir sempatim de gitti :/ erzanın gücüne olan en büyük saygım çocuk yaşta hapis yatmış ondan güçlü negzel diyeydi şimdi kan bağına bağladı bütün heppsi uçtu :/

ama stingin zaferi gayet makul bence. Kaç gömlek üstün olduğu önemli değil ters güce sahip birini yenmesinde ne var ki? Hatta gölgeli elemanın gücünü de almak zorunda kaldı bari tek atmasın diye.
Bence makul değil saçmalıktan ibaret bir kaç saniyeliğine uyanık kalabilmesi gücünün eşit olduğu anlamına gelmiyor veya antisi olduğunun. Bu adam 2 bölüm önce kaguranın kınından çıkardığı kılıcı 2 parmağıyla durdurdu istersen mantığını tartışmayalım tamamen saçmalıktan ibaretti çünkü yenilmesi.

Çünkü o Erza'nın altı doldurulmuş olmadı mı? 2. kovayı açmıştı bunlara Ultear büyü oyunlarından önce ama Erza'da zaten açıkmış. Kim bilir daha kaç tane kova vardır. Kadın hep duyguların gücü falan anlamsız bir güç dedik ama belki asıl gücünü istemsiz kullanıyordur her seferinde.

Bence makul değil saçmalıktan ibaret bir kaç saniyeliğine uyanık kalabilmesi gücünün eşit olduğu anlamına gelmiyor veya antisi olduğunun. Bu adam 2 bölüm önce kaguranın kınından çıkardığı kılıcı 2 parmağıyla durdurdu istersen mantığını tartışmayalım tamamen saçmalıktan ibaretti çünkü yenilmesi.
amacın FT kötüdür demek mi yoksa özellikle bu karakterin yenilmesine mi iğreti oldun? Eğer amacın FT kötüdür ise o zaman tamam çünkü zevkler ve renkler tartışılmaz ama karakterin yenilmesi neden sorun olsun ki? Adam en temel insani ihtiyaçlarına gölgenin gücünü kullanarak karşı geldi duyularını keskinleştirip onun dışında zaten ejder kesici gibi fiziksel olarakta gücü yüksek bir büyü kullanıyor üstüne beyaz büyünün işe yaramaması sebebiyle antisi. Burada bir saçmalık yok bana kalırsa.

Çünkü o Erza'nın altı doldurulmuş olmadı mı? 2. kovayı açmıştı bunlara Ultear büyü oyunlarından önce ama Erza'da zaten açıkmış. Kim bilir daha kaç tane kova vardır. Kadın hep duyguların gücü falan anlamsız bir güç dedik ama belki asıl gücünü istemsiz kullanıyordur her seferinde.
Bu dediğin sayıları okumadım ben zaman atlamasından sonra sadece makarov iddiasını kaybettiğimden beridir bakıyorum :/
İşin aslı altının doldurulması güzel bir şey ama ne bileyim Erza hep kendi iradesi ve çalışmasıyla o konuma geldiği için diğerlerinden daha iyi bir konumdaydı gözümde. Natsu en kıyak büyüye sahipken Gray şu kolundaki karaltıyı alana kadar uğraşmış didinmişti daha çok saygı duyuyordum. Lucy zırt pırt sihirli hayvanlarına ihtiyaç duyarken Lisanna en azından kendisi dönüşüm geçirip kavgaya giren bir tipti. Kısaca doğru diyorsun ama benim beklentilerimi karşılayamadı aslında

Yeminle artık okuyasım gelmiyor.Seriyi iyice ecchiye döndü şuna bak vucudun %50 göğüs bölümünden oluşuyor.İlk başlar böyle değildi.

Sonra Japonlara sapık diyorlar.Adamın gözüne gözüne sok sonra gitsin oyundaki karakterle evlensin.

Bazı şeyler açığa kavuştuğu için güzel bölümdü diyebilirim. Erza'nın çok daha eski geçmişini öğrenmek iyi olacak gerçekten.

Bu kadın kendine ejderha kraliçesi dediğine göre yine zamanlarda bir karmaşıklık olacak gibi ama bu bir nebze normalde 27 yaşında olması gereken Erza'nın annesinin nasıl bu kadar genç göründüğünü de açıklayabilir bize.

Ejderha kralı olan Acnologia'ya farklı sıfatlar kullanarak hitap eden bu abla ile acno reis arasında nasıl bir bağ çıkacağı da merak konusu. Kocası olması en muhtemel ama çok tahmin edilebilir bir şey bu ve Erza'nın babasının böyle biri olması da ilginç olur hakikaten.

Bakalım önümüzdeki bölümde baya bir şey açıklığa kavuşacak gibi, sonrasında Jellal tarafına geçer büyük ihtimalle. Yalnız Jellal ile August arasında da bir bağ çıkması kuvvetle muhtemel gibi geliyor bana niyeyse.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık