Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

http://yonkouprod.com/fairy-tail-chapter-513-spoilers/
Irene says she is Erza’s mother. Erza says she was alone the whole time in rosemary, and she didn’t think she had parents. The only one she calls a parent is Master.

Irene says doesn’t matter to her. She thought Erza died a long time ago. They continue battling and Irene exchanges the following “Wouldn’t it be inconvenient to die without even knowing where you came from. Let’s talk about the past a bit.”

Erza says, “Don’t need to”

Irene says “My name is Irene Berserion, I was once the Queen of the Dragons.”

Erzanın annesi khaleesi çıktı kısaca. Zaten daha azı çıkamazdı herhalde. khaleesi "hadi geçmişten konuşalım" diyor Erzada "yok anam ben böyle iyiyim" diyor.
Bütün spoilerın özeti bu :/

Olur mu ya, gelecekten gelen Erza olabilirdi, başka dünyadan gelebilirdi. En çok söylenen ise Jellal ile Erza'nın çocuğu olduğuydu.

Anası diyen tek bendim. Yaşı kaç acaba.
Diğerlerini kafadan sildim ben daha öyle bir muhabbet yapsaydı okumazdım seriyi ... Sıkışınca direk başka dünyalara bağlıyor. Annesi ya da ablası olması daha makuldü.

Adam resmen diğer mangalardan çalarak toplama senaryo yapıyor.Karakterler yalancı çıkıyor,zaman konusu desen ayrı saçmalık.Sırf işin içinde ejder lafı geçiyor diye okuyorum.Ha bir de nedense ''belserion'' dan sonra aklıma tarkan dan genseriko geldi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık