Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Fairy Tail

@Daredewill , Karakter öldürmeme konusu hiç sıkıntı değil mangaka yarattığı karakterleri sever öldüremez,ona bir şey diyemem ama göze normal gelen bir güç dengesi belirlememesi seriyi gözden düşürüyor.

Yani anlatmak istediğim insan şu karakter şuna yenilir yanına yaklaşamaz diyebilmek istiyor ama diyemiyor.

@Daredewill , Karakter öldürmeme konusu hiç sıkıntı değil mangaka yarattığı karakterleri sever öldüremez,ona bir şey diyemem ama göze normal gelen bir güç dengesi belirlememesi seriyi gözden düşürüyor.

Yani anlatmak istediğim insan şu karakter şuna yenilir yanına yaklaşamaz diyebilmek istiyor ama diyemiyor.
İşte ona da duyguların gücü diyor, hani millet dalga geçiyor biz ft'yiz deyip ayağa kalkıyorlar diye ama Mashima öyle diyor. Bana sorsan mutlu değilim ama kabul ediyorum. Mesela hangi vs seni tatmin etmedi, eskiden bu zamana merak ettim. Benim de çok var ama seninkileri konuşalım. Lucy sevmem ama kadın ana karakter olayların bir şekilde içinde işte.

İşte ona da duyguların gücü diyor, hani millet dalga geçiyor biz ft'yiz deyip ayağa kalkıyorlar diye ama Mashima öyle diyor. Bana sorsan mutlu değilim ama kabul ediyorum. Mesela hangi vs seni tatmin etmedi, eskiden bu zamana merak ettim. Benim de çok var ama seninkileri konuşalım. Lucy sevmem ama kadın ana karakter olayların bir şekilde içinde işte.
miranın dövüşleri hiç tatmin edici değil. Her zaman ailesini öne sürüp tam güç dövüşmesini engelledi. Bir tek şu şeytanlara karşı umudum vardı şeytan zaptedmesi var diye o bile kursağımda kaldı mesela.
Gildartsında son dövüşleri fazla tek taraflıydı. Her düşmanına tek atması tamam, komedisi de süper ama öyle bir seviyedeki şu an gildarts için herhangi bir şeye yenilir hissi yok bende mesela. Nasıl acna'ya yenilmiş hayret ediyorum hala.
Bunların dışında izleyipte beğenmediğim bri dövüşü yok hakketten. Sadece lisanna, wendy gibi çerezlik karakterlerin dövüşleri dövüş gibi olmuyor. Hep böyle çıt kırıldım bir havaları var zaten.

edit: biraz atlamış gibi oldum araya ama neyse :D

Natsu'nun hafızası tazelenirken Sting de çözdü bazı şeyleri, o eleman Natsu'nun hücrelerinden üretilmiş olabilir. bölümlerleri uzatıyor ama şu aradan çıkaracağı herkesi bunlar üzerinden silecek gibi, sonra şu nerde bu nerde diye soramayacağız boşluk bırakmak istemiyor diye düşünüyorum. Böylesi daha iyi.

Frosch efsane ya, Happy'den daha çok seviyorum. Bunun özel bölümü vardı, kayboluyordu ve loncasını bulmaya çalışıyordu. Ama bu bölümde çizimi 10 numara olmuş.

Bana kalırsa çarşamba veya perşembe 1 bölüm daha gelecek.

Dragneel'in büyüsü de sağlammış, adam insanların zayıflıkları oldukları alanda çalışmış.
Bu elemanın da deney ürünü olduğu belli, en azından tüp bebek yöntemiyle gelmiştir dünyaya. Azıcık Zeref, azıcık Natsu, az da Mavis'in genlerinden yapmışlardır bunu. Bu büyüyü de eklemişlerdir çocuğu yaparken.

Frosch da öyle düşünüyor. :D

Anketi de yenile artık, yeter. :)

Acnologia saldırısıyla 7 yıl geride kaldıktan sonra ki tüm vsler mantıksız. Ondan öncesini mantık sınırları içerisinde anlatıyordu.

miranın dövüşleri hiç tatmin edici değil. Her zaman ailesini öne sürüp tam güç dövüşmesini engelledi. Bir tek şu şeytanlara karşı umudum vardı şeytan zaptedmesi var diye o bile kursağımda kaldı mesela.
Gildartsında son dövüşleri fazla tek taraflıydı. Her düşmanına tek atması tamam, komedisi de süper ama öyle bir seviyedeki şu an gildarts için herhangi bir şeye yenilir hissi yok bende mesela. Nasıl acna'ya yenilmiş hayret ediyorum hala.
Bunların dışında izleyipte beğenmediğim bri dövüşü yok hakketten. Sadece lisanna, wendy gibi çerezlik karakterlerin dövüşleri dövüş gibi olmuyor. Hep böyle çıt kırıldım bir havaları var zaten.

edit: biraz atlamış gibi oldum araya ama neyse :D
Atla atla, sıkıntı yok.

Valla tartaros arcında bile Mira es geçildi benim ona karşı artık bir umudum kalmadı. Erza ile denk sayılan kız ne hallere düştü. Fred'e karşı ucundan göstermişti oysa. Garsonluktan başka rol vermiyor.

Lisanna keşke ölü kalsaydı. Geldi de süs olmaktan öteye gidemedi. Laxus'un ona tepkisi dışında güzel bir şey aklıma gelmiyor. Wendy ise son bölümler ışığında gücünün hayvan olması normal ama o da işte tatlı kız rolünden öteye gitmiyor. Oysa rüzgar var kızda en güzel yetenek bunda.

Gildarts ise bambaşka seviyede zaten, tenrou arcında sadece büyü salarak Natsu'yu korkutan biri oldu. Natsu bu o zamana kadar kimleri kimleri görmüştü adamı yerinden kıpırdatamadı. Acno'ya yenilsin yahu o kadar da değil. God Serena'lar falan bir sürü güçlü büyücü var, bunlar hayvan oluyorsa biri de Gildarts olmuş çok mu?
Bu elemanın da deney ürünü olduğu belli, en azından tüp bebek yöntemiyle gelmiştir dünyaya. Azıcık Zeref, azıcık Natsu, az da Mavis'in genlerinden yapmışlardır bunu. Bu büyüyü de eklemişlerdir çocuğu yaparken.

Frosch da öyle düşünüyor. :D

Anketi de yenile artık, yeter. :)
Mavis zekasını konuşturup bir yol bulacaktır. O da duyguyla iş yaparsa söverim.

Frosh ne istiyorsa o olsun anket. Ne yapayım, aklında soru var mı?

Acnologia saldırısıyla 7 yıl geride kaldıktan sonra ki tüm vsler mantıksız. Ondan öncesini mantık sınırları içerisinde anlatıyordu.
Çok genel yaptın ya, büyü oyunları mı? Natsu vs ikiz ejder mi? Sonra zaten ipin ucu kaçtı.

Abi ikiz ejder ahenk ile bir saldırı yapıyor, makarov şaşırıyor şaçma bir şekilde, sonra bunları Natsu paket ediyor. La 80 yıllık büyücüsün, neye şaşırıyorsun? Alt tayfa usta sınırlarını geçince sıkıntı oldu ama geçen de sadece Natsu, Gray ve Erza oldu. Erza'yı çıkarsak Natsu ve Gray dışardan up aldılar, gayet mantık üzerine kurdu, Erza da çünkü o Erza.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık