Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

• Kullanılan toplam oy
    336
Kid'in demir+b.hakisini Luffy aşsa bile g4 süresince yenemez. Kid ağzı yüzü kaysada yener. Luffy'nin dayanıklı,b.hakisi sağlam ve savunması iyi olan rakipleri yenmezi g4'ün süresi dolayısıyla zor.

Zoro için alır diyebiliyorum ama Sanji'de hatrı sayılır B.H yok. Var ama ne kadar?
K. Haki ile hız ile kendini ne kadar savunabilceği muamma. Kid Sanji'yi alır diye düşünüyorum ama çok zorlanarak.
Zoro daha şimdiden Kid'i alabilecek güçteyse Kid dükkanı kapatıp hurdacısına geri dönsün ya. :( Sanji ve Zoro ortak dalsa anca alabilir bence. En azından karakterden beklentim o yönde.

Zoro daha şimdiden Kid'i alabilecek güçteyse Kid dükkanı kapatıp hurdacısına geri dönsün ya. :( Sanji ve Zoro ortak dalsa anca alabilir bence. En azından karakterden beklentim o yönde.
Benim gözüm de Luffy daha güçlü olsa da Zoro ile arasında aşırı bir fark yok. Sadece Zoro'nun sınırlarını görmedik. Kid hakkında şu anda elimizde kayda değer bir şey yok Burulee'nin sözleri dışında.

2y önceki ödülünde kişiliğinin etkisinin olduğunu da biliyoruz.

Meselenin kalanı ise beklentiye yönelik. Ben Luffy'den güçsüz olduğunu düşünüyorum ve bu zaten Zoro'ya yakın seviyede yapar.

Bana göre seride ikinci ana karakter Zoro. Ve Zoro hep Luffy gibi sınırlarını zorlayıp bir adım gerisinde olacak. Şu anda da öyledir diye düşünüyorum. Kid Luffy'nin bir adım gerisinde midir? Bence en az bir adım. Bu sebeple Zoro ölümüne zorlansa da alır diye düşünüyorum. Beklentim bu yönde.

Ha keşke Kid'de beklediğimden çok daha fazlası olsa. Ve bir ilk yaşanıp ittifak olmasa. Hatta Teach ile ittifak olsa falan. Ama sanmıyorum.

Kidi çok severim,aradan sonra hiç gücünü görmedik ama,oruçun komutan aldığı yerde alay edilmesi,gerisinde gösterilmesi şaşırttı,tabi işin astarını bilmiyoruz,luffye gelecek olursak,luffynin g4 handikabı varda,luffy dofda 20 dk g4 ile top gibi sektiriyordu,en son 2 saat kullanıyordu kata dövüşünde,dayanıklılığı ile sağlam dof yıkıldı,2 saat g4 e nasıl dayanacak kid,luffynin k.hakisini nasıl aşacak,dayanıklılığını nasıl aşacak,çok soru işareti var,ben bundan sonra luffynin sağ kol ve üstü vslerde zorlanacağını düşünüyorum,kidin de ne bir dof ne bir sağ kol kıvamında olduğunu düşünmüyorum,şuan için onlar karşısında şansı olduğunu düşünmüyorum,gücünü tam kapasite görürsek anca öyle fikrim değişir ve luffy eskisi gibi G4'den çıkınca yere yığılı kalmıyor,g4 den çıkıp dışarıda bir sürü attackdan sıyrılıp kaçıyordu daha,bunlarıda görmek lazım,direk g4 handikabı bitince luffy perte çıkar demek basite kaçıyor

"Law çok küçümseniyor forumda" -> Law Zoro'nun yancısı olur.
"Sanji çok küçümseniyor forumda" -> Sanji Şanşi olur.
Sıra geldi Kidd'e. Hadi bakalım bir de pıçakçıyı görelim.

"Law çok küçümseniyor forumda" -> Law Zoro'nun yancısı olur.
"Sanji çok küçümseniyor forumda" -> Sanji Şanşi olur.
Sıra geldi Kidd'e. Hadi bakalım bir de pıçakçıyı görelim.
Law çok zeki diye de ekle oraya.Yonkou ismini kullanarak Luffye kişisel intikamını aldırttı diye zeka küpü muamelesi gösteriliyor.Oysa bir kase yemeğe ada kurtarıp kralını düşürtebiliyorsun Luffye.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık