Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

• Kullanılan toplam oy
    336
Koka aslında demir falan derlerse ileride şamatayı izleyin.Kid herkese karşı avantajlı olur hızlı yükselir luffy g4 bile açsa düzgün kullanamaz süresini boşa harcar.

Metallerin gücünü fazla küçümsüyorsun adam magnetosu serinin.Buggy reyiz bir kılıçla luffynin kelleyi alacaktı roger da öyle öldü.Kid şakaya gelmez sululuk yaparsa luffynin diğer böğrünü de mızrakla kid deşer.
Magneto felan değil , 3. Sınıf ezik denizci askerlerin kılıçlarını çekmek yetmez .

Luffy Kid’i çok sağlam döver G4 ile 3 vuruşta şaftı kaymıştı Katakuri ‘nin . Kid de farksız olmaz

Kid Wano'da uyanış açarsa Luffy ile yeniden arayı kapatır belki. Onun uyanışından uçuk şeyler bekliyorum. Şimdilik elimizdeki bilgiler ışığında Luffy karşısında hiçbir novaya şans veremiyorum.

Magneto felan değil , 3. Sınıf ezik denizci askerlerin kılıçlarını çekmek yetmez .

Luffy Kid’i çok sağlam döver G4 ile 3 vuruşta şaftı kaymıştı Katakuri ‘nin . Kid de farksız olmaz
O fragmandı yahu iki sene önce law da çok az şey yapıyordu sonra dolu teknik gördük ve güçlenmiş.Aynısı olur yine farklı olmaz.G4 alır şu an ama meyveyi küçümsememek gerek shiki gibi çok sıkıntı çıkarır ileride.

Şuan gözükene göre Luffy ağır ezer, ama 1-2 arc sonra eşitlenirler.
Çünkü güç dengesi iyice bozuldu arıtk, 1 arc öncce Luffy vs Law Doff'u zor yenerken, 1 arc sonra Luffy tek başına yonkou sağ kolu indiriyor.
Diğer arc Kaidoya gidip tek atarlarsa şaşırmam.

O fragmandı yahu iki sene önce law da çok az şey yapıyordu sonra dolu teknik gördük ve güçlenmiş.Aynısı olur yine farklı olmaz.G4 alır şu an ama meyveyi küçümsememek gerek shiki gibi çok sıkıntı çıkarır ileride.
Novaların kalibresi bence artık belli . Doflamingo elinde çocuk gibi dayak yemiş bir Law, Snack’ı zorla yenmiş bir Urouge , Nekomamushi’i görünce ecel teri döken Bege .

Luffy direk Yonko sağ kolu indirdi , öncesinde Cracker ‘i indirdi .

Aralarında Luffy’e sıkıntı çıkaracak güç yok. Luffy aynı anda 3 nova bile alabilir .

Novaların kalibresi bence artık belli . Doflamingo elinde çocuk gibi dayak yemiş bir Law, Snack’ı zorla yenmiş bir Urouge , Nekomamushi’i görünce ecel teri döken Bege .

Luffy direk Yonko sağ kolu indirdi , öncesinde Cracker ‘i indirdi .

Aralarında Luffy’e sıkıntı çıkaracak güç yok. Luffy aynı anda 3 nova bile alabilir .
Tamam hepsini döverde, Luffy VS 3 Nova biraz fazla değil mi sanki?:flaugh:

Kid Wano'da uyanış açarsa Luffy ile yeniden arayı kapatır belki. Onun uyanışından uçuk şeyler bekliyorum. Şimdilik elimizdeki bilgiler ışığında Luffy karşısında hiçbir novaya şans veremiyorum.
Belki Fuji misali bir şey olur. Her şeyi çekme itme gücü olur. Tabii uyandırırsa daha ilginç bir şey olur muhtemelen. Şaşırtır Oda. Yine de novalardan ilk uyanışı Luffy'de görürrüz gibi geliyor.

Teach hariç : o) Onun işi belli olmaz.

Süpernovalar arasında Luffy ile kafa kafaya gidebilecek tek karakter Kid. Oyumu Kid'e veriyorum.

Son düzenleme:
Kidd'e uyanış şart. Meyvesi dengesiz bu karakterin, yani kimse büyük konuşmasın bence. Meyvesinin 2 yıl önceki hali 5/10, uyanış hali 9/10 ( topraktaki demir, kandaki demir vs) mesela Law meyve 2 yıl önce 9/10, şimdi 6/10. Uyanışlılar ve yeni rakiplere karşı en iyi savaş meyvelerinden biri çıkabilir Kidd'in meyvesi. Ama Luffy'i alamaz bence de. Diğer novalar ön plana çıkmışken Kidd'in zamanı yakındır bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık