Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

Eustass Kid vs. Monkey D. Luffy

• Kullanılan toplam oy
    336
Kid iki yıl önce Luffy'i alamazdı, şimdi hiç alamaz.

Bu arada Law çok yeriliyor. Kid'in PX savaşında bile defalarca Law tarafından kurtarıldığını hatırlatırım.

Kid, koskoca Barthomolew Kuma'yı [Kendisi tabii ki PX ama Kuma sanıyordu.] üstüne demir atınca öldüreceğini düşünecek kadar kibirli birisi.

Luffy normal haliyle süpernovaların en güçlüsüydü. Gear 4 açtığında süpernova ligini geride bırakıp komutan ligine çıktı. Law'ı 2 dk'da paketleyen adama şehir turu attırdı. Kid'le karşılaştırılacak seviyede değil.

Luffy Kid'i alır tamam da Zoro ve Sanji'nin alacağı kadar da düşmedi, abartmayalım lütfen. Luffy'nin Kid'i alması, Zoro'yla Sanji'yi beraber almasından daha uzun sürer.

G4 açmazsa luffy kötü bir yenilgi alır ama g4 ile kazanır.
Kid'in metal parçalarından oluşan dev kolu g3 luffy'e denk gibi bir şeydi, tabi iki tarafta hakisizdi o zaman.

Kid metal kolun üzerine hatırı sayılır bir miktarda haki eklemediyse G4'süz Luffy'e karşı bile şansı yoktur. G4'e karşı bir şansı olması için ise ekstra bir şeylere ihtiyacı var kesinlikle. Artık uyanış mı olur başka bir şey mi bilmiyorum onu.

Zoro için alır diyebiliyorum ama Sanji'de hatrı sayılır B.H yok. Var ama ne kadar?
K. Haki ile hız ile kendini ne kadar savunabilceği muamma. Kid Sanji'yi alır diye düşünüyorum ama çok zorlanarak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık