Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Dracule Mihawk

Kim kazanır?

• Kid

Kullanılan: 24 17.3%
  • Mihawk

Kullanılan: 114 82.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O kısım bence vs'nin gidişatını belirler. Sonuçta gördük ki Mihawk'ın kesişleri uzaktan çeliği (Mr. 1) kesemiyor. Yakından hamle yapması gerekiyor. Bu nedenle Kidd dev çelik yumruğunu ortaya çıkardığında Mihawk'ın hiçbir kesişi etki etmeyecektir. Olay yakın dövüşe kalır.
O buz dağı çelikten daha güçlüdür bence. Veya Jozu'nun karşıladığı saldırı çelik filan tanımaz. Çelik yumruk için etrafında çelikten malzemeler olması gerekmiyor mu? yani birden fazla öyle bizim luffy'nin gibi gear 3 deyip oluşturmuyor adam o malzemeleye ihtiyacı var veya law gibi room deyince de olmuyor. Bu arada çok fazla çelik demişim onların sonları demir veya metal olarak değiştirin okurken.

Marco

Şimdi vsyi bi hayal et bunlar karşı karşıya geldi Kid elini uzattı cızırt cızırt sesler çıktı Mihawk'ın kılıcı çekti mihawk kaldı öyle:D Şaçma değilmi abi bu seride haki denen bişey var bu seride uçan kılıç saldırıları diye bişey var kılıç ustalarının hızları ve fiziksel güçleride malum ki Mihawk bu alandaki en iyi insan. Ne mihawk ne de Ryuuma kılıcını kaptırmaz Kid'e. Adam elini salladımı kılıçtan hayvan gibi güç çıkıyor bunun taramalı versiyonunu yapsa Kid kaplumbağa gibi kabuğuna çekilmekten başka ne yapıcak
Aslında ben öyle hayal etmemiştim. Önceki yazdıklarımda var mı bilmiyorum ama Kid'in kılıcı alacağını değil etki edeceğini söylemiştim. Yoksa dediğin gibi olursa ortada bir karşılaşma bile olmaz. Şöyle düşündüm ;
Kid'in tek elini Mihawk'ın kılıcına odaklayacağını, diğer eliylede klasik metal saldırılarını yapacağını düşündüm. Yani Mihawk kılıcını kaptırmaz ama elindeki kılıcın dengesi Kid'in manyetik gücü ile bozulursa, Kid karşılaşmayı kazanacaktır. Çünkü kılıçustalarında, teknik ve denge çok önemli. Mihawk kılıcın kontrolünü rahat bir şekilde sağlayamaz ve bildiğimiz kesme tekniklerini uygulayamaz ise Kid'i yenebileceğini zannetmiyorum.

Tabi sen dersin ki Kid, Mihawk ve Ryuma ayarındaki kılıçustalarını hiç rahatsız edemez, bu da bir görüş tabi olabilir. Benim düşüncem aksi yönde.

Hocam işte karakteri sevdiğiniz için böyle olsun istemiyorsunuz.Luffy'ye milyon volt geliyor birşey olmuyor Saçma değil mi?Tabi ki saçma.O derece yıldırım altını eritiyor lastiğe bir şey yapmıyor ama antisi işte yapacak bir şey yok.Mihawk'ın da antisi Kidd'in meyvesi işte.
Olay sevip sevmemek değil hocam öylece kılıç elinden gidicek dünyanın en iyi kılıç ustasının ve kalıcak öyle. Bu olay sadece Mihawk için geçerli değil Ryuuma'yıda etkiler demiş marco yapmayın etmeyin kid daha repel demeden yollarlar uçan kılıç saldırılarını. Jozu'ya attığından bahsetmiyorum mr1'e attığı bile yeterli olur sonrasında bi açık yakalar keser Kid'i. Bi arada Law amiral alıyordu çünkü kim olursan ol kalbini aldınmı işin biter ya da Kuma dokunursa işin biter falan şuan konuştuğumuz şeyde onun aynısı seviye olarak aşmış adamlar o fırsatı vermezler.

Marco

Şöyle de tamam, kılıcı titretir,sallar Mihawk'ın dengesini bozar sonra saldırır falan daha mantıklı ki karşılaşsalar Kid böyle yapar ya da kılıcı almaya çalışır alamaz başka teknikleri ile dövüşür ama sonunda yenilir. Fiziksel güçte Mihawk öndedir,hız desen Mihawk öndedir haki konusu garanti değil ama ikisinde de haki vardır Mihawk onda da daha iyidir diye tahmin ediyorum bütün bunları toplayınca Mihawk kendini çok kasmaz diye düşünüyorum

Shanks ile Mihawk'ın haki seviyesinin aynı olacağını zannetmiyorum. Bu durumda Kid'in manyetik gücü işlerse, çok az bile işlerse bana göre Kid kazanacaktır.
Ben de Akainu'yla Kid'in haki seviyelerinin aynı olacağını zannetmiyorum. Şimdiye kadar ne Mihawk'da ne de Kid'de haki olup olmadığını bilmiyoruz, o yüzden tahminlerle konuşuyoruz ama bence dünyanın en iyi kılıç ustası haki sahibidir ve hakisi de sadece 2 yıldır Yeni Dünya'da olan bir supernova'dan daha büyüktür.

Kidd'in meyvesi şuanlık Mihawk gibi adamların fiziksel güçlerini aşacak kadar güçlü değildir.Şöle bir 100-200 bölüm sonra karşılaştırırsak daha çekişmeli olur.Şahsen ben Kidd'in Mihawk'ı yenecek kadar güçlü olmasını isterim fakat şuanlık rakip olamaz bence.

Aynen abi zoro bile kılıçsız stil diye elleriyle tatsumaki yapmişti davy back dövüşlerinde zannetmiyorum mihawk kılıçsız öyle oturacagını .

Ryumma Kılıcını öyle bir güce kaptırırsa ''dövüş esnasında'' başını taşlara vura vura öldürür kendini zaten :hhh:
Kid vs Mihawk denilince biraz kılıç kaptırma olayına girsede bu adam Dünyanın en iyisi olarak kılıcını vs esnasında kaptırıyorsa zaten ölsün :good:
Mihawk kazanır ama Kid'i ezemem büyük beklentilerim var:ehe:

Bir kişi daha Mihawk'a oy atsa komple 1 olucaktı. Çok takılırım ben böyle rakamsal durumlara :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık