Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Eustass Kid vs. Dracule Mihawk

Kim kazanır?

• Kid

Kullanılan: 24 17.3%
  • Mihawk

Kullanılan: 114 82.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 1 0.7%

• Kullanılan toplam oy
    139
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vs hakkında pek bilgi verilmemiş 2 yıl öncesini kastetmiş muhtemelen çünkü girişte verilen bilgi o yönde 2 yıl sonrasını zaten görmediğimiz için kestiremiyoruz ne desek havada kalır, o yüzden 2 yıl öncesindeyse zaten Mihawk'ın pek zorlanmayacağını sanıyorum, PX 'i tek başına zor devirmişti Kidd Law'ın yardımı geldi sonradan bayağı fark var yani.:)

Kid yener diyen arkadaşlar Allah aşkına daha mantıklı bişeyler diyin yok kılıcını çeker sonra mihawkı yener falan:D Öyle şaçma bişey olabilirmi sizce, Kid kendini çok geliştirmiştir haki kullanabiliyodur meyvesinin gücünü keşfetmiştir falan diyin bari gerçi Kid'i bi görelim bu yorumlar atılcaktır Law'ın şov yaptığı bölümlerde Law Mihawk'ı yener diyenler olduğu gibi.
Adamın gücü manyetizma. Denizcilerden oluşan kalabalık bir grubun topunu, tüfeğini, kılıcını ellerinden çekip alıyor, ardından gear3 büyüklüğünde çelikten bir yumruğa dönüştürüyor. Bu adam tek bir kişiye odaklanarak tek tek denizcilerden alıp yapmıyor, elini yukarı kaldırıp Teach'in karanlığın çekim gücü gibi çekiyor metalleri. Kid'in gücü metal üzerine hükmetmek. Mihawk metalden oluşan bir kılıçla savaştığına göre, isterse galaksinin en iyi kılıçustası olsun, karşısında senin kullandığın maddeye hükmeden bir adam var. Sen burda nasıl mantık bulamıyorsun asıl ben ona şaşırıyorum. Kid'in gücü odaklandığı zaman tek bir adamın elindeki metale etki edemeyecekse, Kid bıraksın Luffy ile aşık atmayı, yonko indirme planlarını... Meyvesi bir Law'ın meyvesi kadar güçlü değilmiş derim.
Buggy gibi, Jozu gibi örnekler varken, burada Kid'in çok daha büyük bir avantajı vardır bana göre.

Marco iyi hoş shanks ile mihawk haki olarak eşit olamaz benim gözümde ama sen burda kid ile akainu'yu bir tutmuşsun gibi olmuş biraz. Mihawk'ın da shanks gibi olmasına gerek yok zaten :D.

Eğer kid meyvesini Magneto'nun metal'e hükmetmesi gibi kullanmıyorsa kazanamaz.
Gücünü geliştirdiğini düşünmesem Kid kazanır demezdim. Magneto olmasada oldukça geliştirmiştir yeteneğini.

Şurdaki yorumları görünce mihawkın kimle kıyaslandığına tekrar baktım.Ben mi yanlış gördüm diye.Çünkü karşılaştırmak bile saçma gibi ilginç yorumlar var.Dedim yoksa cobyle mi mihawk karşılaştırılıyor.

Yahu 470 milyon ödüllü rahat shichibukai seviyesinde bir adam bu.Yoksa ben mi yanlış biliyorum.Herhalde Mihawk yonko zannediliyor ki karşılaştırmak gereksiz bulunmuş.Mihawk dersin nedenleriyle açıklarsın ama şu şekildeki yorumların bir anlamı yok.

Artık şu vs konularında " Tek atar dönüp arkasına bakmaz bile " tarzı yorumlar okumaktan bıktım.
Doflamingo'nun gücü görüldükten sonra enteresan bir biçimde Mihawk tekrar popüler oldu gibi. Mihawk'ın Vista dengi olduğunu düşündüğüm için, hakisi olduğunu görsek bile (ki o konuda fikrim değişti) Vista'dan seviye olarak çok üstün olduğunu düşünmüyorum.

Adamın gücü manyetizma. Denizcilerden oluşan kalabalık bir grubun topunu, tüfeğini, kılıcını ellerinden çekip alıyor, ardından gear3 büyüklüğünde çelikten bir yumruğa dönüştürüyor. Bu adam tek bir kişiye odaklanarak tek tek denizcilerden alıp yapmıyor, elini yukarı kaldırıp Teach'in karanlığın çekim gücü gibi çekiyor metalleri. Kid'in gücü metal üzerine hükmetmek. Mihawk metalden oluşan bir kılıçla savaştığına göre, isterse galaksinin en iyi kılıçustası olsun, karşısında senin kullandığın maddeye hükmeden bir adam var. Sen burda nasıl mantık bulamıyorsun asıl ben ona şaşırıyorum. Kid'in gücü odaklandığı zaman tek bir adamın elindeki metale etki edemeyecekse, Kid bıraksın Luffy ile aşık atmayı, yonko indirme planlarını... Meyvesi bir Law'ın meyvesi kadar güçlü değilmiş derim.
Eğer en iyi kılıç ustası kılıcını kaptırmıyor diye Kid'in meyvesi ezik olacaksa, Law room içinde herkesi kesemiyor diye de Law'ın meyvesi ezik olur. Bunu da düşünmek gerekir.
Kid ne kadar güçlü olursa olsun Mihawk'la aşık atabilcek seviyede değiller.

Yazdıklarım Mihawk özelinde olarak anlaşılmasın. Ryuma'da olsa, Kid'de manyetizma gücü oldukça pek şansı olacağını zannetmiyorum.

Marco

Şimdi vsyi bi hayal et bunlar karşı karşıya geldi Kid elini uzattı cızırt cızırt sesler çıktı Mihawk'ın kılıcı çekti mihawk kaldı öyle:D Şaçma değilmi abi bu seride haki denen bişey var bu seride uçan kılıç saldırıları diye bişey var kılıç ustalarının hızları ve fiziksel güçleride malum ki Mihawk bu alandaki en iyi insan. Ne mihawk ne de Ryuuma kılıcını kaptırmaz Kid'e. Adam elini salladımı kılıçtan hayvan gibi güç çıkıyor bunun taramalı versiyonunu yapsa Kid kaplumbağa gibi kabuğuna çekilmekten başka ne yapıcak

Marco

Şimdi vsyi bi hayal et bunlar karşı karşıya geldi Kid elini uzattı cızırt cızırt sesler çıktı Mihawk'ın kılıcı çekti mihawk kaldı öyle:D Şaçma değilmi abi bu seride haki denen bişey var bu seride uçan kılıç saldırıları diye bişey var kılıç ustalarının hızları ve fiziksel güçleride malum ki Mihawk bu alandaki en iyi insan. Ne mihawk ne de Ryuuma kılıcını kaptırmaz Kid'e. Adam elini salladımı kılıçtan hayvan gibi güç çıkıyor bunun taramalı versiyonunu yapsa Kid kaplumbağa gibi kabuğuna çekilmekten başka ne yapıcak
O kabuğu da keser mihawk.

Marco

Hocam işte karakteri sevdiğiniz için böyle olsun istemiyorsunuz.Luffy'ye milyon volt geliyor birşey olmuyor Saçma değil mi?Tabi ki saçma.O derece yıldırım altını eritiyor lastiğe bir şey yapmıyor ama antisi işte yapacak bir şey yok.Mihawk'ın da antisi Kidd'in meyvesi işte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık