Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eski Savaş Lordları'nın Ödülleri Ne Olur

Shichibukai sistemi kalkınca toplam ödül ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Anket kapatılmış .
Yonkoular bile bildiğimiz kadarıyla 3milyarın altında. Mihawkın ödülü 2'ye yakın olacaktır. Weevilin ki çok artmaz. Zaten 2 yıl önceki ödülü ile shichi oldu. Boa ne olur bilmiyorum. 500ü görebilir. Güncel fikrim bu. Beni alakada eden tek şey Mihawkın ödülü. Ki ödülsüz de olabilir bilemem.

Yonkoular bile bildiğimiz kadarıyla 3milyarın altında. Mihawkın ödülü 2'ye yakın olacaktır. Weevilin ki çok artmaz. Zaten 2 yıl önceki ödülü ile shichi oldu. Boa ne olur bilmiyorum. 500ü görebilir. Güncel fikrim bu. Beni alakada eden tek şey Mihawkın ödülü. Ki ödülsüz de olabilir bilemem.
Shanks'ın ödülü 3 milyar civarında diye açıklandı :D Kaido ve Linlin'in ödülleri 2 milyar civarında.

Ödül sisteminin mantığı çok değişiklik gösteriyor korsanın kariyer süresine, kaptanına, agresifliğine ve gücüne göre. Oda'nın kafasındaki ödül şeyi de değişiyor. Crocodile'ın ödülünün 3 katına filan çıkacağını söylüyordu. Koskoca suç örgütüne sahip, antik silahın peşinden giden bir ülkeyi felakete sürükleyen adam. Caribou'dan daha az ödüllü yani. Sonrada bir bakmışız 6. kata hapsedilmiş. Ivanov ve Luffy'nin üstüne. Bu yüzden kesin bir şeyler söylemek zor. Jinbei'nin ödülü 438 Law'ın ödülü ise 500 olmuştu. Bundan yola çıkarsak. Jinbei'nin donan ödülü bayağı eski Law'ın ki ise yeniydi.

Mihawk için belirli bir düşüncem yok ama bazılarının abarttığı gibi 2 milyar olacağını hiç sanmıyorum. 1 milyar olabilir.
Kuma 450m filan olur gibi Sabo'nun 600 olduğu yerde çok yüksek olacağını sanmam. Tabi kurtulduysa.
Hancock'un meyvesi çok tehlikeli ama en fazla 400-600m arası olur.
Buggy ? muhtemelen komiklik olsun diye uçurur.
Wewil'in hali hazırda yakın zaman ödülü 480'di taş çatlasa 600 olur gibi ama şaşırtabilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık