Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eski Savaş Lordları'nın Ödülleri Ne Olur

Shichibukai sistemi kalkınca toplam ödül ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Anket kapatılmış .
Aksine Amirallerin harekete geçmemesi daha iyi olmuş.Bir Yonkou İttifakı yeni ortaya çıkmış durumda.Amirallerden başka kimseye güvenilemez.Hele ki CP0 Wanoda ise Amiraller oraya gelirler.
Amiralleri bu durumda beklemiyorum zaten. Sadece Mf rezil arcının hakisiz işleyişi dolayısıyla bir amiralin haki seviyesini görmek güzel olurdu.

Amiralleri bu durumda beklemiyorum zaten. Sadece Mf rezil arcının hakisiz işleyişi dolayısıyla bir amiralin haki seviyesini görmek güzel olurdu.
o zamanlar animasyonunun olmaması üzücü.çünkü bazı kısımlarda (Marco ve Vistanın Akainuyu kesememesi,WB'nin Aokiji'yi delememesi) Amirallerin geleceği gördüğünü düşünüyordum ki muhtemelen öyle.Özellikle Aokiji'de bu durum.

Yine de haki seviyelerinin ne kadar yüksek olduğu tahmin edilebilir.En azından birinde Kral Hakisi görmeyi isterdim.

o zamanlar animasyonunun olmaması üzücü.çünkü bazı kısımlarda (Marco ve Vistanın Akainuyu kesememesi,WB'nin Aokiji'yi delememesi) Amirallerin geleceği gördüğünü düşünüyordum ki muhtemelen öyle.Özellikle Aokiji'de bu durum.

Yine de haki seviyelerinin ne kadar yüksek olduğu tahmin edilebilir.En azından birinde Kral Hakisi görmeyi isterdim.
K.haki ile de yapılabilecek şeyler bunlar kesin geleceği görmek diyemeyiz ama çıkabilir amirallerde. Marco, Vista hakilidir falan neyse de şimdiki haki gibi işlenmemişti zaten.

Mihawk 1.2 1.5 milyar arası bişe olabilir. Üstünü hiç sanmıyorum.

Listede Doflamingoda olsaydı eğer bağlantıları nedeniyle en kötü 850 milyon 1 milyar arası bir ödülü olabilirdi.

Weevil 750 m

Hancock 450 m

Kumaya ödül biçmezler

Hadi Buggy'ide kırmayayım 80 m ona yazarlar

Az biraz tahmin yaparsak,

Mihawk 1.5-2B arası,
Doflamingo 900M-1B arası,
Buggy 300-400M arası(altında çok fazla ID kaçkını var),
Weevil 700-800M,
Kuma zaten köle olmuş durumda, değişeceğini sanmıyorum.
Hancock 200-400M olur herhalde, aşırı fazla olacağını sanmam.

Şöyle bir hesapla 3.9-4.9 geldi. Düz hesap 4B ile 5B arası diyorum.

Mihawk: 1.5-2B arası olacağını düşünüyorum.

Kuma: Eğer ki aktif bir konumda olursa -ki düşük bir ihtimal- 500M-650M arası bir şey olacağı düşüncesindeyim.

Hancock: İmparatoriçe olması, sağlam ordusu olması vb. gibi sebeplerin de etkisiyle 500M'ye kadar çıkabilir bence.

Buggy: Hükümetin Buggy'i çok esaslı biri sanma yanlışı sürüyorsa, öncekinin aksine çok daha fazla bir ödülü olacaktır. KK tayfasındaydı, Shanks ile kanka, Yonko'larla arkadaş gibi konuşuyor, altında kaç tane sağlamından ID kaçkını barındırıyor... Hükümetin algısı böyle ama sonuncu her halükarda doğru. Bu nedenle ben 1 Milyar diyorum Buggy için.

Weevil: Daha zaten yeni Shichibukai olduğu için birkaç denizci öldürürse, denizcilere savaş falan da açarsa 500M'ye yuvarlayabilirler. Hadi en fazla 700M.

Totalde, 4B-5B bir şey oluyor.

Şimdi ekstra olarak,

Doflamingo: 800M-1B diyorum ben.
Crocodile: 300M-500M diyorum.

Mihawk en az 2.8 milyar
Kuma 760
Hancock 950
Buggy 270
Wewil ise 900 olabilir.

Toplamda 5 milyar geçer.

Mihawk küçümsemeyin. Dünyanın en iyi kılıç ustası ve 1. Seviye olan 12 kılıçtan biri kara kılıç onda . Korsan olsaydi şuan Yonko ve Oramiral arasindaki seviyede olurdu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık