Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eski Savaş Lordları'nın Ödülleri Ne Olur

Shichibukai sistemi kalkınca toplam ödül ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Anket kapatılmış .
Bence ödüller oynamayacak çok.
Wewil zaten yeni shichi olmuş 480 adamın ödülü taş çatlasa 600 yaparlar.
Kuma zaten deaktif değişmez.
Mihawk güçlü olmasına rağmen çok pasif. 1m bile çıkarsa şaşırmam. Güce göre veriyorlarsa 3m görür ama bence az çıkacak.
Hancock yine çok pasif. Ederi yine en fazla 500 600 bandında olacak.

Yahu Wevil zaten yeni ödülünü aldı da Shichi olmadı mı?
Temiz üzerinden 1 aydan fazla geçti onun.DR ile Tüm kek arasında bile 2 hafta falan vardı yanlış hatırlamıyor isem.Wano'ya bizimkilerin gelmesi de min 1,2 gün falan sürdü.Üzerine sırf Onigashima baskını için verilen süre 8 gündü.Luffy ondan önce temizinden 3 gün falan Udon'da kaldı zaten.Sırf 11,12 gün Wano'da geçmiş yani .d

Öncelikle Ödül = Güçe inanmıyorum. Seride de böyle olmadığı söyleniyor zaten. O yüzden rakamlardan bir güç tartışması başlatmayın.

Mihawk -> En az 2M+ (çok pasif olmasa rahat 3.5, 4 olurdu)
Dof -> Yeraltı trafiğini yürüten herkesle iş çeviren adam denildi bunun için. O yüzden ödüşü gücünden daha da yüksek çıkabilir En az 1.2M+
Kuma -> Devrimci Kumandanların ödülleri gereksiz bir biçimde düşük ancak Kuma hem devrimci, hem korsan hem de kral o yüzden diğer devrimci kumandanlar gibi olmaz ödülü En az 850000+
Weevil -> Vevil güçlü ama hükümete dair henüz bir suç işlemişliği yok tek yaptıpı Beyazsakal ile müttefik olan filo üyelerinin bir kısmını temizlemek. Bu ona müthiş bir ödül koydurtmaz gibi geliyor bana. Ama Kizaru'nun Vevil'i güçlü gördüğünü gördük, Kizaru'nun vevil hakkında vereceği bir raporla ödülü yükselebilir gibi geliyor. Ama max 900B falan olur gibi.
Hancock-> Hancock'un MF'deki ihaneti, IMpel Down'da hükümet suçlularına yardımı falan hesaba katılırsa aslında şiçiler içinde hükümete karşı en çok suç işlemiş şiçibukai diyebiliriz. BU sebeple en az 1M+ bekliyorum.
Buggy -> Gag karakteri olduğu için bir şekilde yüksek bir ödül elde etmesi lazım. En az 600B falan

Şiçilikten düşürülmüş ancak yeni ödülleri duyurulmamışlara gelirsek

Crocodile -> Impel dOwn isyanında vardı, MF'de vardı bir daha ödülü açıklandığını duyduğumuzda bence en azından 450bin + olacaktır
Jinbei -> Impel Down'u bastı, MF'yi bastı. Yonko tayfasına katıldı. Ardından hükümet suçluları hasır şapkalara katıldı. Bence epey aktifti reis. 900bin ve üstü bekliyorum.
Moriah -> Moriah bişi yapmadı. Onun ödülünde kayda değer bir oynama olmaz gibi.
Law -> Law'ın bounty'si aktive edilmiş ve 500M e yükseltilmişti ancak bu taa 800. bölümde oldu. Yani Dressrosa sonunda. Dressrosa sonunda Luffy'de 500M idi. O zamandan bu zamana çok geçti. Wano bittiğinde Law bence en az 1.2M ya da 1.3M gibi bir şey olur.

Yani güncel şiçileri toplarsak ? En az 5M+ olur gibi

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık