Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eski Savaş Lordları'nın Ödülleri Ne Olur

Shichibukai sistemi kalkınca toplam ödül ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Anket kapatılmış .
Aaa evet dandik jet pistol atağı evet :S hakili bi atak la o. Hayır üstüne üstlük bi süre sonra normal pistol ve haki ile Katakuri'den kan alıyor bu çocuk :S oha Katakuri demek ki jet pistol yese uf öldü. Neyse reyiz sana yazmayayım diyordum keşke kendi kendimin öğütlerini dinleseydim.
Yazma kardeşim zorla mı yaz diyoruz? Hakilide olsa en ezik jet pistol atağı. Dof'un adamları bile rahat rahat dayanıyor o tip saldırılara ( Ceasar kokalı g3 bazukadan sonra bile bilinci açık geziyor, öncesinde yediği hakili jet pistol ataklarını söylemedim bile, birinde g3 koka pistol'ün bir kısmını almasına rağmen ve hakili bir sürü atağa dayanıyor, Gladius Jet Stamp'tan sonra Luffy'i kovalıyor gidiyor )

Px'yide abartmaz mı birde, jet pistol güçlü atak diye lanse ederek.

Neysem devam edin siz.

Yazma kardeşim zorla mı yaz diyoruz? Hakilide olsa en ezik jet pistol atağı. Dof'un adamları bile rahat rahat dayanıyor o tip saldırılara ( Ceasar kokalı g3 bazukadan sonra bile bilinci açık geziyor, öncesinde yediği hakili jet pistol ataklarını söylemedim bile, birinde g3 koka pistol'ün bir kısmını almasına rağmen ve hakili bir sürü atağa dayanıyor, Gladius Jet Stamp'tan sonra Luffy'i kovalıyor gidiyor )

Px'yide abartmaz mı birde, jet pistol güçlü atak diye lanse ederek.

Neysem devam edin siz.
Kendi çelişkilerinle yüzleş reyiz. Croco'ya yapıldığı gibi arada bi üzerinize kutsal su atmak lazım, böyle inanılmaz güç dengeleriyle her yeri çöle çevireceksiniz yoksa :D ondan yazıyom. Neyse kolay gelsin sana da :D Jet Pistol + haki Katakuri alır abi bence.

Bhahahahhaha Doffy hakkında sallamak kolay tabi :D herif dondurulmuş ödülü ile hapse girdi, artık öğrenmemizin tek yolu kaçması veya kaçırılması. O da pek olası görünmüyor ama salla işte 2-3 milyar eder de kim bilecek :D:dDdd:DdD:d.DD:d:d
Ne demek olası görünmüyor, Croco nun bile çıktığı yerden Doffy halay çekerek çıkar. Allsen adamın kutsal olması, bağlantıları vb .. Bildiği bir çok bilgi 2 milyar olması için gayet yeterli. @Millennium Wizard yanlış mıyım?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık