Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Eski Savaş Lordları'nın Ödülleri Ne Olur

Shichibukai sistemi kalkınca toplam ödül ne olur?

• Kullanılan toplam oy
    180
  • Anket kapatılmış .
Yok be balığın schi olduğunu unutmuşlardır. :oleyo2:

Ayrıca seçenekler düzeltilsin son 4 seçenek çok garip ve anlamsız zaten kimse Wb ve Altın racır ı geçemez. Ya da ona yakın Schi olamaz Yonkoular o kadar, Doffy sama en az 2 milyar falandır.
Bhahahahhaha Doffy hakkında sallamak kolay tabi :D herif dondurulmuş ödülü ile hapse girdi, artık öğrenmemizin tek yolu kaçması veya kaçırılması. O da pek olası görünmüyor ama salla işte 2-3 milyar eder de kim bilecek :D:dDdd:DdD:d.DD:d:d

Mihawk'a 2milyar yazip Croc 300 yaziyor bir de millet uçmuş yazılıyor. :hhh:

Croc zaten potansiyel de şuan ödüllü sadece kaç olduğunu bilmiyoruz. Yani Croc-Law yeni artış yaşamayacak muhtemelen.

Biri de Croc ödülü belli 160 yazmış bir de söylendi diyor. Orada denilen şeyi bile anlamamış. Orada denilen şey Croc'un ödülü dondurulmuş 81M. Eğer BW olayları bilinseydi ödülü en az 2 katı olurdu deniliyor. Bak çok net bir şey hani öyle fazla düşünmek bile gerekmiyor bunu anlamak için.

ID kaçışı MF de yaptikları vb. ise tamamen ödüle etki eder.

Diğer artış yaşayacak olanlar ise iyi artiş yaşayacaklartır. Hükümet artık onları yakasından attığı için ödülleri katlayabilir bile.

Daha ödülleri bile açıklanmadan denizci vb. falan yollamışlar hepsine. Fakat bu daha çok onları artık rahat olmayacaklarını belirtmek için muhtemelen yoksa saldırı sonrası ödülleri vermeye başlarlardı. Kısacası Mihawk, Hancock, Buggy gibi belli yerlerde konuşlanmış korsanları tekrardan denize kısacası tehlikeli bölgelere sürmek istiyorlar gibi...
Bir Crocodile fanıyla tartışmak istemem açıkçası ama şunu söyliyim Mf'de İd'de şunu yaptı deniyor bir şey yaptığı yok adamın, kimseye en ufak bir zararıda yok ( 5 Dourikilik cellatları ve isimsiz denizcileri çöpleri halletmek dışında birşey yaptığı yok adamın ).

Senin dediğin gibi yüksek bir ödül alacaksa bile balondan olur bu ödül, adamı yıllarca güçlü sanmışlar lakin gel görki durum şundan ibaret ;

Ne zaman övmeyi bırakacaksın şu adamı anlamadım, sonradan pişman olacaksın '' Şu karıyı niye bu kadar abarttım diye ben '' diyeceksin.

Bir Crocodile fanıyla tartışmak istemem açıkçası ama şunu söyliyim Mf'de İd'de şunu yaptı deniyor bir şey yaptığı yok adamın, kimseye en ufak bir zararıda yok ( 5 Dourikilik cellatları ve isimsiz denizcileri çöpleri halletmek dışında birşey yaptığı yok adamın ).

Senin dediğin gibi yüksek bir ödül alacaksa bile balondan olur bu ödül, adamı yıllarca güçlü sanmışlar lakin gel görki durum şundan ibaret ;

Ne zaman övmeyi bırakacaksın şu adamıda anlamadım, sonradan pişman olacaksın '' Şu karıyı niye bu kadar abarttım diye ben '' diyeceksin.
EE şimdi Crocodile bu saldırıyı yediğinde yatalak mı kaldı :S biri diğerinden kan alınca ne oluyor reyiz, güç dengesi birinin diğerinden kan almasıyla mı belirleniyor mesela. Luffy'den kan alan çöpler var mesela, ne yapalım hemen seviyesini mi düşürelim :)

EE şimdi Crocodile bu saldırıyı yediğinde yatalak mı kaldı :S biri diğerinden kan alınca ne oluyor reyiz, güç dengesi birinin diğerinden kan almasıyla mı belirleniyor mesela. Luffy'den kan alan çöpler var mesela, ne yapalım hemen seviyesini mi düşürelim :)
Valla düz hakisiz, 30 milyonluk Luffy'den bazuka yiyip 20 metre uçan adamı kaale almam ben, şuanki seviyelerden çok çok çok çok çok çok çok çok ..... uzak bir seviye burası, tartışmaya değmez yani.

Valla düz hakisiz, 30 milyonluk Luffy'den bazuka yiyip 20 metre uçan adamı kaale almam ben, şuanki seviyelerden çok çok çok çok çok çok çok çok ..... uzak bir seviye burası, tartışmaya değmez yani.
Alla alla hakisiz Luffy hakili savunmaları aşıyordu benim bildiğim seride :S 30 milyonluk diye belirterek durumun vahametini artırma girişimin de bi garip. Op evreninde yaşamıyoruz reyiz, ödüle göre güç tahminini OP evrenindeki ezikler yapar.

Ne zaman övmeyi bırakacaksın şu adamı anlamadım, sonradan pişman olacaksın '' Şu karıyı niye bu kadar abarttım diye ben '' diyeceksin.
Ben de senin kadar kalitesiz yorum yapan biriyle tartışmak istemem ama yapacak bir şey yok.

Seriyi bir sahneyle anlatmaya çalışmandan zaten belli karaktere bakış açı ve yorumlama şeklin.

Mf de bir şey yapmadı aynen sana göre bir şey yapmak birini öldürmek sadece heralde. :S

O zaman MF de hemen hemen kimse bir şey yapmadı senin kafanla. Dediğim gibi yorumunlarının kalitesi belli o yüzden alıntılayıp yazmadım zaten tartışmamak için.

Alla alla hakisiz Luffy hakili savunmaları aşıyordu benim bildiğim seride :S 30 milyonluk diye belirterek durumun vahametini artırma girişimin de bi garip. Op evreninde yaşamıyoruz reyiz, ödüle göre güç tahminini OP evrenindeki ezikler yapar.
Buradaki Luffy'nin seviyesi aşırı düşük işte, gear2'li hakisiz Luffy'de ezik bana göre. Px'yi yenemiyorlar daha tüm tayfaca dalıp, sayfalarını baya baya atmış geçmişte, en baba saldırılarıyla px yenemeyenler şuan en dandirik atağıyla px tekliyorlar ( Jet Pistol gibi ) .

2 yıl önce yılan kardeşler gibi çöplerin hakilerini aştı diye abartacak değilim Luffy'i. Tek başlarına px yenemiyorlar daha.

Crocodile ile dövüşen Luffy ise '' Daha yumruk atarken kolunu tutan bir Luffy'di, dövüşte bir çok yerinde kolunu tutarak yumruk sallayan dengede tutmaya çalışan ezik bir Luffy idi o '' .

Base Luffy'nin en ezik hali yani 500 douriki var yok anca.

Buradaki Luffy'nin seviyesi aşırı düşük işte, gear2'li hakisiz Luffy'de ezik bana göre. Px'yi yenemiyorlar daha tüm tayfaca dalıp, sayfalarını baya baya atmış geçmişte, en baba saldırılarıyla px yenemeyenler şuan en dandirik atağıyla px tekliyorlar ( Jet Pistol gibi ) .

2 yıl önce yılan kardeşler gibi çöplerin hakilerini aştı diye abartacak değilim Luffy'i. Tek başlarına px yenemiyorlar daha.

Crocodile ile dövüşen Luffy ise '' Daha yumruk atarken kolunu tutan bir Luffy'di, dövüşte bir çok yerinde kolunu tutarak yumruk sallayan dengede tutmaya çalışan ezik bir Luffy idi o '' .

Base Luffy'nin en ezik hali yani 500 douriki var yok anca.
Aaa evet dandik jet pistol atağı evet :S hakili bi atak la o. Hayır üstüne üstlük bi süre sonra normal pistol ve haki ile Katakuri'den kan alıyor bu çocuk :S oha Katakuri demek ki jet pistol yese uf öldü. Neyse reyiz sana yazmayayım diyordum keşke kendi kendimin öğütlerini dinleseydim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık