Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Teori] Enma Neden Zoro'ya İtaat Etti?

Teori hakkında ne düşünüyorsunuz ?

• Olabilir gayet mümkün.

Kullanılan: 83 75.5%
  • Bir ihtimal belki...

Kullanılan: 17 15.5%
  • Mümkün değil.

Kullanılan: 10 9.1%

• Kullanılan toplam oy
    110
Ellerine sağlık.
Sahneyi daha ilk gördüğümde, Zoro'nun kral haki kullanmış olabileceği aklıma gelmişti ama senin gibi Oden bağlantısı falan kuramadığım için hiç bahsetmedim bile. Çünkü o şekilde havada kalacaktı. Çok güzel yakalamışsın bağlantıyı, tebrik ederim. Yani şuna olumsuz bir şey söylemek mümkün değil. En fazla ''kesin değil,'' denebilir. Ben de kullandığını düşünüyorum. Muhtemelen arc başında sumoya da kullandı.

Bence de gayet mümkün. Zaten Luffy örneğinde verdiğin görsel de gayet yerinde olmuş. Şöyle yan yana koyunca daha net anlaşılıyor.

İki panelde de attıkları bakış için benzer ses efektleri kullanılmış. (ギロッ ve ギロ) İkisinde de başka bir şeye söz geçirme söz konusu. Benzerlik reddedilemez. Artık ucuna kadar geldi, bir de şok dalgası patlattığı an resmi olarak h. haki kullananlar kervanına katılacak Zoro. :D

Eğitimde öğrenip geldiyse, bugüne kadar 1 kişiyi bile bayıltmaması da Oda'nın işgüzarlığı olur. :D
Millet yanlışlıkla bayıltıyor daha henüz bir veletken. :D

Ben Kral Hakisi ile bu olayın bir bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. Kılıçlar için başka bir format beklerim, lanet olayı gibi.

Millet yanlışlıkla bayıltıyor daha henüz bir veletken. :D

Ben Kral Hakisi ile bu olayın bir bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. Kılıçlar için başka bir format beklerim, lanet olayı gibi.
Oden bağlantısından dolayı bence kral haki olması mantıklı. Ayrıca Zoro'da kral haki çıkmayacaksa ayıp olur. :D

Kral hakisi varsa da kullanmayı bilmiyordur Zoro. Dresrosada lawı kaçırırlarken karşılarına çıkan masum insanlara zarar vermemek için imtina ediyordu Zoro. Kral hakisi olsa orada onları bayıltırdı muhtemelen. Gene wanoda şehre girerken gelen elemanları bayıltsın diye luffye işaret ediyor, sessiz olmalıyız vs. Luffy de haki ile bayıltıyor. Benzer başka sahneler de var. Balık adam adasında kral haki kullanıp kalanları bayıltmayı deneyebilirdi ama yapmadı. Demek ki ya yok. Ya da varsa kullanamıyor şuan. Enmaya yaptığı ise hayat memat meselesi olunca bir anda oluşan refleksle istemsiz kral haki olabilir. Luffynin acei kurtarmak için yaptığı gibi.

Oden bağlantısından dolayı bence kral haki olması mantıklı. Ayrıca Zoro'da kral haki çıkmayacaksa ayıp olur. :D
Aslında Kral Haki'yi ifşa etmek için güzel bir yöntem. Bıktık çöp bayıltarak bakın bende de var diyen kişilerden. :D

Lanetli kılıçları ne ile açıklarsın? Acaba onlar da kalıcı Haki ile mi ilgili?

Belki de Zoronun kral hakisi ancak korkutmak ve itaat ettirmeye yarıyordur. Henüz bayıltacak kadar yüksek değildir. Bu yüzden anlamıyoruz varsa bile?

Aslında Kral Haki'yi ifşa etmek için güzel bir yöntem. Bıktık çöp bayıltarak bakın bende de var diyen kişilerden. :D

Lanetli kılıçları ne ile açıklarsın? Acaba onlar da Haki ile mi ilgili?
Bence de eğer adım adım kral hakisini işleyecekse böylesi daha güzel. Farklı olmuş olur.

Onun için iki ihtimal var; ya haki ya da Zoro'nun şeytani ruhuyla alakalı. Ancak bu kılıçları başka kullananlar da varsa -Zoro'yla kan bağı olmaması kaydıyla,- şeytani ruh ihtimali boşa çıkar.

Kılıca, kılıç ruhlarına hükmetmek yada onlara üstün gelmek biçiminde adlandırınca Kralın Hakisi çok mantıklı geliyor aslında.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık