Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel, Yeni Dünya'da

Sizce Enel Nereye Kadar Gider?

• Kullanılan toplam oy
    99
Mabadından kibir fışkıran Enel Luffy'nin dayağıyla imana gelmişse içinden geçer bu listenin. En son Allah'ını arıyordu bulduysa sıkıntı. Aslında Enel hem kendisinin saldırılarının hasarını minimuma indirebilecek kadar koka basabilen hem de onu yakalayacak kadar çabuk karakterler harici herkesle çok rahat dövüşür. Bu şartlar dahilinde karşısındaki amiral bile olsa yenilmez en azından o meyve ile.

@Reiper Enelin alamyacağı adam yok gibi burda
düşünceni merak ettim :)
Konuyu görüyor ve artırıyorum, buradakilerin Eneru'ya karşı en ufak bir şansları bile yok, geleceği gören ve içten patlatan Luffy'den meyvesini çıkarsan o bile NW'ye inen Eneru'yu yenemez. :) Haki bilen karakterlerin Enel'e tek bir darbe vurma ihtimalleri var, sonrasında Enel'e asla yaklaşamazlar ve perte ayrılırlar. Enel devasa altın gülleyi yeyip derhal kalkıp aya gitmiş bir karakter. Çok ciddi bir dayanıklılığı var. :)

Bazı arkadaşlarla aynı seriyi okumuyoruz galiba. Jack falan diyenler var. Yalan ederler 5 ve yukarısı onu. Sanji bile içinden geçer onun. Hakiyi çok küçümsüyorsunuz. Serinin şu sayılarında hala meyve gücünü hakiden yukarda görenler var anladığım.

Bazı arkadaşlarla aynı seriyi okumuyoruz galiba. Jack falan diyenler var. Yalan ederler 5 ve yukarısı onu. Sanji bile içinden geçer onun. Hakiyi çok küçümsüyorsunuz. Serinin şu sayılarında hala meyve gücünü hakiden yukarda görenler var anladığım.
Hakinin yeri ayrı en üst seviye kullanımda meyve gücünü hakiden üstün gören yoktur herhalde ama genele baktığında her karakterin hakisi inanılmaz değilken meyve güçlerinin etkisi az çok sabit. Listede Jack, içlerindeki en dayanıklı ve en iyi b.haki kullanıcısı büyük ihtimalle. Ama o bile ne kadar hızlı ki Enel'i yakalayacak. Nereye kadar kendisine koka basıp savunacak. Güvenli bir mesafeden sürekli Jack'in beynine (hedefi tutturmakta zorlanacaktır) yıldırım sallayan Enel düşün. Bu adam aklını kullanır da dövüşürse o meyve ve k.hakisi ile gayette içinden geçer bu listenin.

Bu mantıklı millet Mihawk'da haki yok Buggy'i kesemedi, Shanks dövüşürken hakisini kapatıyordur diyorlardı bundan 7 yıl önce. Neyse senin görüşün bir şey diyemem.:good:
Onlarla bu bir değil. Tüm kekte gayet işlenildi Oven ve germa 66. Lakin işlenilmelerine rağmen ve gözümüze sokulacakken herhangi bir haki belirtisi göstermediler. Ben bundan bahsediyorum.

Yoksa Jack'te haki yok demedim, bu adam daha işlenilecektir muhtemelen, zamanı geldiğinde yorumlarız bunu. Lakin Oven ile Germa 66 göstereceklerini gösterdiler, bir sürü vs ye girdiler ve haki yok ortada.

Onlarla bu bir değil. Tüm kekte gayet işlenildi Oven ve germa 66. Lakin işlenilmelerine rağmen ve gözümüze sokulacakken herhangi bir haki belirtisi göstermediler. Ben bundan bahsediyorum.

Yoksa Jack'te haki yok demedim, bu adam daha işlenilecektir muhtemelen, zamanı geldiğinde yorumlarız bunu. Lakin Oven ile Germa 66 göstereceklerini gösterdiler, bir sürü vs ye girdiler ve haki yok ortada.
İşte haki hep görünen bir şey değil ki koka yapmadan da kullanılabiliyor kim bilir hep kullanıyorlar belki? Jinbei göstere göstere koka yapana kadar insanlar Jinbei haki bilmiyor balık adam o diyorlardı. Akainu'nun yumruğunu avuçlamışken. :D Caribou'ya da sıvıları etkileyebildiği için vurabilmişti filan diyorlardı. Bu arada Germa konusunda bende emin değilim ama Oven, Cavendish vs. gibiler kesin kullanıyor.

İşte haki hep görünen bir şey değil ki koka yapmadan da kullanılabiliyor kim bilir hep kullanıyorlar belki? Jinbei göstere göstere koka yapana kadar insanlar Jinbei haki bilmiyor balık adam o diyorlardı. Akainu'nun yumruğunu avuçlamışken. :D Caribou'ya da sıvıları etkileyebildiği için vurabilmişti filan diyorlardı. Bu arada Germa konusunda bende emin değilim ama Oven, Cavendish vs. gibiler kesin kullanıyor.
Koka basmadanda olsa haki kullanıldığı belirtiliyor ama. Sanji kullandığında özellikle belirtilmişti ( Demek haki kullanıyorsun diye ) , lakin buradaki durum farklı, hakinin sözü bile geçmiyor bunların dövüşlerinde full meyve tabanlı ve teknoloji tabanlı takıldılar aynı Bege gibi.

Jinbei'yi gösteren emin ol Oven'ıda gösterirdi aynı arc ama göstermedi.

Ben gösterilmeden var diyemeyeceğim yani, kanıt gerek bunun için.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık