Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel, Yeni Dünya'da

Sizce Enel Nereye Kadar Gider?

• Kullanılan toplam oy
    99
Hepsini yener. Luffy'nin antisi olduğu için dayak yemesine aldırmayın. Alayının içinden geçer. Jack belki biraz zorlar ama onu da alır. Hele de iki yıl sonrasında nasıl bir güce ulaştı bilmiyoruz. Eksikliklerini gidermişse rahat geçer. 1 milyon Wattlık yıldırımı indirsin bakalım jack, Owen ya da Sanji kalıyor mu? Adamın dövüş için aşağı inmesine bile ihtiyacı yok bir yıldırım yeter hepsine. Belki wattını daha da yükseltmişse çok daha yıkıcı bir güce ulaşabilir.

Ayrıca ben Jack'te haki yok demedim sadece gösterilmedi dedim. Oven germa falan işlendiler ve haki göstermediler bu yüzden şuanlık yok.

Ama Jack daha işlenecek hakisi yok demedim yani. Tashigi örneğini her türlü çürütebilirim açıkçası, bunun örneği çok.
Frank dediğin adam daha yeni girdi yeni dünyaya haki öğrenecek bir eğitim veya uyandıracak bir durumu olmadı Usopp gibi. Oda Cavendish'i işlerken de göstermedi haki yeni dünyada bir bir kaptan ve kılıç ustasında haki olmaması mümkün mü? Hemde en kötü jenerasyondan bir önceki yıl girmesine rağmen hiç bir yonkoya boyun eğmemiş. Tayfada adını hatırlamayacağın Counter ve Cadenza kardeşler gibiler bile haki kullanıyor Oven'da kullanıyordur.

Hepsini yener. Luffy'nin antisi olduğu için dayak yemesine aldırmayın. Alayının içinden geçer. Jack belki biraz zorlar ama onu da alır. Hele de iki yıl sonrasında nasıl bir güce ulaştı bilmiyoruz. Eksikliklerini gidermişse rahat geçer. 1 milyon Wattlık yıldırımı indirsin bakalım jack, Owen ya da Sanji kalıyor mu? Adamın dövüş için aşağı inmesine bile ihtiyacı yok bir yıldırım yeter hepsine. Belki wattını daha da yükseltmişse çok daha yıkıcı bir güce ulaşabilir.
2 yıl önce gösterdiklerini baz alıcaz değil mi @Dr. Hiluluk

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık