Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Enel, Yeni Dünya'da

Sizce Enel Nereye Kadar Gider?

• Kullanılan toplam oy
    99
Zaman atlamasından öncesi ve sonrası bambaşka şeyler.
Akainu da Ace'e " sen ateşsin, ben ateşi bile yakabilen magmayım " diyor. Meyveler yer değişse Akainu kaybedecek bu mantıkla.
Meyveler değişse Ace WB'nin saldırılarına dayanıp, WB'nin kafasının yarısını ve gövdesini götürüp, ardından çıkıp tüm komutanları tek başına geri püskürtebilecek mi? :hmm:

Bilemiyorum Altan, bilemiyorum.

Meyveler yer değişse Akaiunu kaybetmeyecek hakiyle hüpletecek hakisiz Ace eziğini kapiş.

Yıl oldu 2020 manga oldu 1000 bölüm hala 2 yıl öncesinin ezik Ace'i konuşuluyor yahu nedir bu.
Meyveler değişse Ace WB'nin saldırılarına dayanıp, WB'nin kafasının yarısını ve gövdesini götürüp, ardından çıkıp tüm komutanları tek başına geri püskürtebilecek mi? :hmm:

Bilemiyorum Altan, bilemiyorum.
Mevzuyu anlamadınız. Hakiyi seriye oturtmadı Oda. Onun leşliği. Smoker ile beraber logia meyveleri ve dokunulmazlıklarını seriye getirdi. Sonrasında Crocodile, Ace, Enel geçti hala b.haki yok. 2 yıl öncesinin neyini ciddiye alayım ben şimdi?

Neden Enel yalnizca bir defa 200 milyon voltluk saldiri yapabilir gibi dusunuyorsunuz? Luffy'nin en guclu saldirilari g4'tekiler desek Luffy bir rakibini tek yumruk ile yenemedi diye bu o saldiriyi gucsuz kilmiyor. Logia meyvelere sahip kisiler sinirsiza yakin uretim yapabiliyorlar gordugumuz uzere, Enel de meyvesine epey hakim ve dinç birisi. O 200 milyon volttan saniyeler icerisinde kac defa indirebilir bilinmez. Bir anda ciddi bir hasar veremese bile en azindan rakibini sersemletmesine yarar ve bu sayede defalarca tekrarlayabilir.

Fazla mi kucumseniyor acaba? :D

Edit: Yıkar geçer.

Son düzenleme:
Meyveler yer değişse Akaiunu kaybetmeyecek hakiyle hüpletecek hakisiz Ace eziğini kapiş.

Yıl oldu 2020 manga oldu 1000 bölüm hala 2 yıl öncesinin ezik Ace'i konuşuluyor yahu nedir bu.
Akainu kaybederdi. akainuda yüksek haki olduğuna dair kanıt göster dayanıklılığı meyvesi sayesinde .Enel farklı bir dava o direk öz bedenine darbe alıyordu.Ve kalkıyordu

Amirallerin platformu koruması, luffynin bigmoma karşı pozisyon alması ıleri haki düzeyi. Hunter x hunterdeki gibi auranla alanı koruyorsun.
Sen o hakiden bahsediyorsun anladım şimdi. Ama benim dediğim tensel olarak meyvenin gücünün hakili vücuda etkisi olup olmadığıyla alakalı.
Akainu kaybederdi. akainuda yüksek haki olduğuna dair kanıt göster dayanıklılığı meyvesi sayesinde .Enel farklı bir dava o direk öz bedenine darbe alıyordu.Ve kalkıyordu
Lol. Akainuya meyve verme gene içinden geçer Ace'nin. Meyveye gerek yok. Adam şuan serinin baş karakteri olan Luffy reisin öğrendiği hakiye sahip yüksek haki kanıtı istiyorsun :) Yorum yapamıyorum :)

Son düzenleme:

Funduska

Saçma anket raund 5'i geçen raund 7'i zaten geçer.Yer değişikli gerekli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık