Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Zeki Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    96
Ama sen Dragon güçsüz sadece o fikir adamı tarzı bir şey demiştin ya tercihin bu yüzden Dragon olur diye düşünüyordum yanılmışım sanırım.
Çünkü o seviyeye gelmesi için en zeki adam olması lazım en azından gördüklerimiz arasından.Yanlış mıyım? :)
Zeki olmak farklı şey, düşünce adamı olmak farklı şey. Zeka doğuştan gelir, düşünce adamı olmak ise sonradan oluşur. Bir ünide en öndekiler her zaman daha çok not tutar ve daha fazla çalışır. Ancak en arkadaki haylaz elemanlar da onlar gibi sınıflarını geçerler. Burada Dragon en önde inekleyen olurken, Doflamingo sınıfın haylaz elemanı oluyor. :)

Croco tabiiki.. Arabasta planı çok iyiydi bence üst düzey zekası olmayan birinin yapabileceği birşey değildi. Am ben gördüğümle yorum yapıyorum. Dragon, Beckman falan biraz daha zeki olabilir ama daha hiçbir hünerlerini görmedik.

Alpamis

Zeki olmak farklı şey, düşünce adamı olmak farklı şey. Zeka doğuştan gelir, düşünce adamı olmak ise sonradan oluşur. Bir ünide en öndekiler her zaman daha çok not tutar ve daha fazla çalışır. Ancak en arkadaki haylaz elemanlar da onlar gibi sınıflarını geçerler. Burada Dragon en önde inekleyen olurken, Doflamingo sınıfın haylaz elemanı oluyor. :)
Hiç uyumlu yorum olmamış. Dragon kasan bir adam değil.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık