Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Zeki Karakter

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    96
Bu forumdaki ben beckman hayranlığı hiç bir yerde yok sanırım :) (oyum dragon'a gitti adam kurduğu oluşum hala yıkılmadıysa birşeyleri dogru yapıyor demektir.)

bhdr

Tabiki sengoku.

Edit:mad:Montana
Dragon, serinin teroristidir be. Ülkesinden ayrılmaya çalışan bir haindir. Molotof ile şehirleri yakmışlığı vardır. Gray terminali aslında kendisi yakmış daha sonra da oradaki adamları kurtarıp kendisini ilahlaştırmıştır. Je suis Charlie
:) :) :) :)
Bölücü başı Dragon'a kim oy verir be, Je suis Akainu.

Roronoa Zoro

Bu forumdaki ben beckman hayranlığı hiç bir yerde yok sanırım :) (oyum dragon'a gitti adam kurduğu oluşum hala yıkılmadıysa birşeyleri dogru yapıyor demektir.)
East Blue'nun en zeki adamının Beckman olduğu teyitliyken onun olduğunu tahmin etmek nasıl Beckman hayranlığı oluyor bi' açıkla bakalım :)

Unknown

Dragon dur büyük ihtimal o kadar büyük organizasyon kurup Robini kendi adına çalıştırıyorsa baya zekidir.

4 büyük denizin 1'inin en zeki karakteri olduğu kesin olan birine oy vermek nasıl hayranlık oluyor ben sana onu soruyorum.
Sana ne kadar mantıklı geliyorsa bana o kadar hayranlıkmış gibi geliyor şuraya ben beckman içinde olduğu 5 tane manga sayfası koy desek koyamayız. Yonko tayfasında bir adam o kadar, öbür tarafta dünyaları yöneten adamlar var, teach mesela yaptığı herşeyi yıllarca planlamış teach diyenlere bişey dedik mi hayır. O yüzden o kadar adamlar içinde ben beckman seçilmesini ben hayranlık olarak algılıyorum.

Roronoa Zoro

Sana ne kadar mantıklı geliyorsa bana o kadar hayranlıkmış gibi geliyor şuraya ben beckman içinde olduğu 5 tane manga sayfası koy desek koyamayız. Yonko tayfasında bir adam o kadar, öbür tarafta dünyaları yöneten adamlar var, teach mesela yaptığı herşeyi yıllarca planlamış teach diyenlere bişey dedik mi hayır. O yüzden o kadar adamlar içinde ben beckman seçilmesini ben hayranlık olarak algılıyorum.
Yahu adam koca denizin en zekisi kesin. Allah Allah. Diğerleri görüşten ibaretken bu adamın bir bölgenin en zekisi olduğu kesin. Yani başka ne denilebilir bilmiyorum.
Hem 3-4 bölüm gözüken adama nasıl hayranlık duyulabilir yahu. Ciddi misin trollüyor musun emin olamadım şu anda.

Anket açılmıştır arkadaşlar modlara çok teşekkür ediyorum buradan. :)

Haha Luffynin kafa çalışıyor ama onikiden sonra yani dövüş esnasında çalıştığı için ankete almadım. :D

Fikir adamı olduğunu kabul ediyorsun yani. :D
Laan tuzak mıydı bana hazırladığın bu? Okumadım bile baktım sengoku var direk bastım geçtim onu ben. Ule ne çakal adamsın sen :D. Bu arada benden başka 2 kişi daha oy vermiş kimse onlar göreyim bi ödül verecem ona.

@montana
Harbi çok iyi yapıştırdın cevabı. Bir şey demiyorum, bir daha da sana bulaşmam sanırım :D. MW, biraz taktik öğren.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık