Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] En Tutkulu FanSavar

En Tutkulu FanSavar?

• Kullanılan toplam oy
    164
Konuyu açan arkadaş bunu yazmış.Erkan'da tam tersi bir durum vardı.Haterlık onun gözünü kör ettiğinden Zoro-Mihawkçıları püskürtmüyordu.Zoro-Mihawk savunucuları onu püskürtmeye çalışıyordu bence.
Burada da yeniliyorum, bana ''hater'' yani kinci demeyin, iftira atmayın. Mihawk ve Zoro kimki ben onlara karşı kin tutacağım, adamlar seride etkisiz elemandan hallice. Birisi etkisiz bir Hükümet köpeği yani Shichibukai diğeri Luffy'nin tayfa elemanı, emir eri, Sanji'nin rakibi. Bu adamlarla benim hiçbir alıp veremediğim olamaz.

Bazı Mihawk fanlarını sevmediğim doğrudur. Bak burada bu ayrımı iyi yap ; Mihawk ve Mihawk fanları arasındaki ayrım. Bunlar çok farklı şeyler. Mihawk'ın kendisi Yonko gücünde olmadığını iki defa direk açıklamasına rağmen Mihawk fanlarının onu Yonko pozisyonda görmesi gibi çok derin bir çizgi var bu ikisi arasında.

Abooov konuya bak hele. Aman tanrım. Anketin lideri de Mihawk fanlarını savmasıyla ünlü Erkan12'ymiş. Yersen adasgsfhfhs. Arkadaş şaka demi bu? Mihawk'ta haki yoktur olması da düşünülemez akımının lideri la bu adam. Vakti zamanında takirattı bunlar Caribou'dan kaçıyordu Mihawk hakisi yok diye. 2010 - 2013 arasındaki dönem forumun boş yüzyılımı lan üç beş kişi mi hatırlıyor sadece anasını satayım.
Mihawk'ta Haki yokturu kullanmak son derece basit ve etkisiz bir savunma yolu. Üstelik şu iğrenç trolleme biçimini ''adasgsfhfhs'' eski bir moderatör olan sana hiç yakıştıramadım.

Kullandığın mantıkla gittiğimiz vakit Ace'te de Haki yoktur dendi, ve birçok karakter için aynısı söylendi. (Karasakal'da bile yok denmişti, hatta bunların arasında sende olabilirsin.) Ace'te Haki olmaması nasıl düşünüldüyse Mihawk'ta da Haki olmadığını söylemek o dönem için çok normaldi. Birçok kuvvetli karakter için aynısı söyleniyordu. O dönem Ace'te Haki yok diyenlere de aynısını söyleyemiyorsan bu savunmayı yapmak son derece etkisiz bir yol. Mihawk'ın üstün bir Haki'sini falan gördüğümüz yok. Tek bildiğimiz serideki yüzlerce kişi gibi Haki kullanabildiği, Bellamy gibi, Tashigi gibi vesaire, Mihawk'ın Haki kullanıp kullanamaması şuanda onun genel gücüne pozitif bir katkı yapmıyor. Haliyle bunu dile getirmenin sana hiçbir faydası olmuyor.

Erkanı ciddiye almak
Beni kıskandığını biliyorum Aydın, keşke belli etmeseydin.

Burada da yeniliyorum, bana ''hater'' yani kinci demeyin, iftira atmayın. Mihawk ve Zoro kimki ben onlara karşı kin tutacağım, adamlar seride etkisiz elemandan hallice. Birisi etkisiz bir Hükümet köpeği yani Shichibukai diğeri Luffy'nin tayfa elemanı, emir eri, Sanji'nin rakibi. Bu adamlarla benim hiçbir alıp veremediğim olamaz.

Bazı Mihawk fanlarını sevmediğim doğrudur. Bak burada bu ayrımı iyi yap ; Mihawk ve Mihawk fanları arasındaki ayrım. Bunlar çok farklı şeyler. Mihawk'ın kendisi Yonko gücünde olmadığını iki defa direk açıklamasına rağmen Mihawk fanlarının onu Yonko pozisyonda görmesi gibi çok derin bir çizgi var bu ikisi arasında.
Mihawk haterı olmasan bile öyle gözüktüğün aşikar bence.Mesajlarını gören çoğu kişide öyle düşünüyordur zaten.İlk paragrafta bile hiçbir alıp veremediğim olamaz demene rağmen alttan alttan ikisini de gömmüşsün.Ha gömebilirsin tabii sorun yok ama sen Mihawk fanı ve Mihawk ayrımı demene rağmen daha çok karakterlere sallıyordun.O zaman karakterlere sallayarak fanları kızdırmaya çalışıyorsun ? Yani şunu demek istiyorum.Kimse senin mesajı atarken asıl amacının ne olduğunu bilmiyor.Senin amacın fanları kızdırmaksa bile hater gibi gözükmene neden oluyor.

Mihawk'ın öyle bir açıklamasını hatırlayamadım ben ama sen bilirsin.

Mihawk haterı olmasan bile öyle gözüktüğün aşikar bence.Mesajlarını gören çoğu kişide öyle düşünüyordur zaten.İlk paragrafta bile hiçbir alıp veremediğim olamaz demene rağmen alttan alttan ikisini de gömmüşsün.Ha gömebilirsin tabii sorun yok ama sen Mihawk fanı ve Mihawk ayrımı demene rağmen daha çok karakterlere sallıyordun.O zaman karakterlere sallayarak fanları kızdırmaya çalışıyorsun ? Yani şunu demek istiyorum.Kimse senin mesajı atarken asıl amacının ne olduğunu bilmiyor.Senin amacın fanları kızdırmaksa bile hater gibi gözükmene neden oluyor.

Mihawk'ın öyle bir açıklamasını hatırlayamadım ben ama sen bilirsin.
Mihawk için hükümet köpeği yani Shichibukai dedim. Bu yanlış bir şey değil. Shichibukai'lara bu seride defalarca hükümet köpeği dendi, hadi bir kere denmiş olsa ben bunu sadece bir kerelik bir laftan ötürü kullanıyor olsam yine neyse. Bir değil, iki değil defalarca söylenmiş bir laf bu. Hükümet köpeği söylemini ben icat etmediğime ve seride geçen bir söylemi kullandığıma göre bir sıkıntı göremiyorum, burada tahrik oluyorlarsa bunun sorumlusu Eiichiro Oda'dır, ben değilim. Mihawk'ı acilen Shichibukai'lıktan çıkarsın madem öyle. Zoro için ise Luffy'nin tayfa elemanı, emir eri ve Sanji'nin rakibi dedim, bunların neresi yanlış? Neyse onu söylüyorum. Adama kalkıp Sanji'nin dediği gibi yosun kafalı veya düz yolda kaybolan bir gerizekalı bile demiyorum ki bunları Chopper bile seride söylemişken. Yani kızdırmak istesem bunun türlü yolu var, ben neyse onu söylüyorum, kendimden bir şey katmıyorum.

Mihawk'ın ''Korsan Kral olmak beni geçmekten bile daha zor'' demesi, yani kendisinin seviyesini geçtin, bu bile yeterli değil bir seviye daha atlaman gerekiyor lafı ve bir Yonko olan Beyazsakal ile aramdaki farkı ölçmek istiyorum demesi zaten onun Yonko gücünde olmadığını kanıtlıyor. Daha başka kanıtlarda var ama bu ikisi yeterlidir diye düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık