Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Tatlı

Zevkler, renkler ve tatlılar o zaman :)

Abi Hatay'lı olan var mı ? Hatay dışında nerede künefe görsem kadayıftan bozma 1-2 cm kalınlığında bir şey getiriyorlar. Yer misin yemez misin ? Bir de Mersin'liler de şanslı bu konuda. Orası da Hatay kadar olmasa da güzeldir.
K.Maraş'tan bildiriyorum burada her tatlıda olduğu gibi künefede de kalite gayet gayet iyi :) Bu arada Hatay'da da yemiştim künefe.

Tabi iki haftadır künefe de dahil ağzıma gram şeker koymadım o ayrı :oleyo: Bakalım nereye kadar..

Yiyip yiyip kilo almayanlara hayranım :) İyi yapmışsın iyi. Bunun yaşlılığı da var :(
İşte insan şüpheleniyor da biraz yiyip yiyip kilo almayınca :D Bi yerde kötü şeyler de okumuştum bazı insanların vücudu fazlalıkları yağa çevirmez bu yüzden her şey kanda deveran ediyormuş. Tehlikeli bir şey bayağı, varsa böyleleri kendinize dikkat edin :)

İşte insan şüpheleniyor da biraz yiyip yiyip kilo almayınca :D Bi yerde kötü şeyler de okumuştum bazı insanların vücudu fazlalıkları yağa çevirmez bu yüzden her şey kanda deveran ediyormuş. Tehlikeli bir şey bayağı, varsa böyleleri kendinize dikkat edin :)
Aman Allah korusun. Ben de su içsem yarıyor. Böylelerine de tehlikeli diyorlar :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık