Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Tatlı

Listedekilerden baklava favorim, aşure'den de nefret ederim.

Baklava
Bülbül Yuvası
Güllaç
İrmik Helvası

Sırayla böyle :sapkali:

40 yıllık müşebbek kerhane tatlısı olmuş. Gerçi yöreden yöreye değişiyor adı ama ona kerhane tatlısı dedirtmem ben :(

Dondurma iyi fikir ama yine de baklavayı tercih etmiyorum.^^ o_O
Zevkler, renkler ve tatlılar o zaman :)

Abi Hatay'lı olan var mı ? Hatay dışında nerede künefe görsem kadayıftan bozma 1-2 cm kalınlığında bir şey getiriyorlar. Yer misin yemez misin ? Bir de Mersin'liler de şanslı bu konuda. Orası da Hatay kadar olmasa da güzeldir.

Hiç bir tatlıyı künefeye değişmem :D Ama daha Hatay'dan başka yerde künefe yemedim. Diğer yerlerde nasıl olduğunu bilmiyorum henüz. Peynirsiz oluyorsa beş para etmez zaten :(
Valla o hataya ben bir kere düştüm daha da düşmem. Gerçi illa ki başka yerler de vardır güzel yapan ama onlar da "ara ki bulasın" minvalinde yerlerdir. Hatay-Mersin ikilisi bildiğim-gördüğüm kadarıyla iyi. Hadi bu akşam yerime bir künefe götür :D

Valla o hataya ben bir kere düştüm daha da düşmem. Gerçi illa ki başka yerler de vardır güzel yapan ama onlar da "ara ki bulasın" minvalinde yerlerdir. Hatay-Mersin ikilisi bildiğim-gördüğüm kadarıyla iyi. Hadi bu akşam yerime bir künefe götür :D
Diyette olmasam olurdu da şu an sıkıntı :(

Bu arada ınternette dondurulmuş olarak satılıyor. Ama kalitesini bilmiyorum yani. İstersen deneyebilirsin :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık