Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sağlam Örgüt/Organizasyon? - Bleach-OP-HxH-Naruto-

Hangisi?

• Genei Ryodan - Chrollo Lucifer

• Akatsuki - Pain - Tobi

• Sternritter - Yhwach

• Espada - Aizen Sousuke

• Donanma Amiralleri(Eski Üçlü)

• Devrim Ordusu - Monkey D. Dragon

• Shichibukai

• Kimera Kral ve Muhafızları - Meruem

• Ses 5'lisi - Orochimaru

• Baraque Works - Sir Crocodile

• Gotei 13 - Hakuba'nın isteği

• Takım 0 -

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Anketi sınırlamak hata olmuş işte.
Bilmem, bence güzel olmuş anket. Ben beğendim.

Da unuttuğun bir nokta var, anket seçenek sayısı 15. Web-comic-toon, seinen serileri filan da katarsak şu an ana avrad küfür yemiştim "Bunu niye eklemedin lan?" diyerekten.

Yoksa FSJ'den Karanlık Generalleri eklerdim, liderleri de boş adam değil. Süpürürdü buraları.

SnK'den Erwin ve keşif ekibini ekleyebilirdim misal, Erwin=NiTian liderlik konusunda bana göre.

Bilmem, bence güzel olmuş anket. Ben beğendim.

Da unuttuğun bir nokta var, anket seçenek sayısı 15. Web-comic-toon, seinen serileri filan da katarsak şu an ana avrad küfür yemiştim "Bunu niye eklemedin lan?" diyerekten.

Yoksa FSJ'den Karanlık Generalleri eklerdim, liderleri de boş adam değil. Süpürürdü buraları.

SnK'den Erwin ve keşif ekibini ekleyebilirdim misal, Erwin=NiTian liderlik konusunda bana göre.
Anket iyi olmuş olmasına, ama daha önce söylendiği gibi Amiraller ve Shichibukai eğreti durmuş. Çünkü bu adamlar belli bir amaç için bir araya gelmiş kişiler değiller.

One Piece de doğru dürüst bir örgüt yok. (Rocks var o da belli değil henüz) Konuyu ben açmış olsam Big Mom korsanlarını ekleyebilirdim belki.

Ankete bakacak olursam ilk tercihim Akatsuki oldu. Onun haricinde elle tutulur bir şey bulamadım. (Çöpler /örümcekler/ takımını işaretleyemezdim.) Meruem ve muhafızlarına oy verdim. En azından icraatları var. Çöpler takımı üyeleri gibi Hisoka, Kurapika'dan falan dayak yemiyorlar. (Chrollo'yu ayırıyorum)

Amiraller ve Shichibukai Dünya Hükümeti'ne bağlı zaten, bağımsız oluşumlar değiller. En sağlam organizasyon direkt olarak Dünya Hükümeti'nin kendisidir bence, 800 yıldır dünyayı yönetiyorlar ve 170'den fazla ülkeyi himayeleri altına almayı başarmışlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık