Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sağlam Örgüt/Organizasyon? - Bleach-OP-HxH-Naruto-

Hangisi?

• Genei Ryodan - Chrollo Lucifer

• Akatsuki - Pain - Tobi

• Sternritter - Yhwach

• Espada - Aizen Sousuke

• Donanma Amiralleri(Eski Üçlü)

• Devrim Ordusu - Monkey D. Dragon

• Shichibukai

• Kimera Kral ve Muhafızları - Meruem

• Ses 5'lisi - Orochimaru

• Baraque Works - Sir Crocodile

• Gotei 13 - Hakuba'nın isteği

• Takım 0 -

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Öncelikle çok güzel düşünülmüş bir konu eline sağlık. Örümcekler ve Akatsuki arasında kaldım açıkçası. Üç veletin örümcekleri karıştırmaya yetmesinden dolayı elim Akatsuki'ye gidiyor ama Örümcekler'i de seviyorum. Bilemedim. :(

Güzel konu ancak bazı seçenekler olmamış. Bir gruba örgüt demek için, bir liderin ve bir amacın bulunması gerekiyor. Bu açıdan Amiraller ve Lordlar kafadan konu dışı kalıyor. Liderleri ve amaçları yok, sadece yan yana gelmiş birkaç kişi bunlar. Aynı şey Meruem için de geçerli. Meruem'e lider desek bile grubun bir amacı yok. Bunların yerine OP'tan Donkişot Ailesini ve herhangi bir korsan tayfasını koyabilirsin BB Tayfası, BM ve ailesi ve sair. Yine HxH'den Meruem yerine Netero ve 12 Burç koyulabilirdi.

Bu haliyle konuya Akatsuki ve Örümcekler derim. Örgüt, amaç, karakter bazında geri kalan tüm seçeneklerden öndeler.

Güzel konu ancak bazı seçenekler olmamış. Bir gruba örgüt demek için, bir liderin ve bir amacın bulunması gerekiyor. Bu açıdan Amiraller ve Lordlar kafadan konu dışı kalıyor. Liderleri ve amaçları yok, sadece yan yana gelmiş birkaç kişi bunlar. Aynı şey Meruem için de geçerli. Meruem'e lider desek bile grubun bir amacı yok. Bunların yerine OP'tan Donkişot Ailesini ve herhangi bir korsan tayfasını koyabilirsin BB Tayfası, BM ve ailesi ve sair. Yine HxH'den Meruem yerine Netero ve 12 Burç koyulabilirdi.

Bu haliyle konuya Akatsuki ve Örümcekler derim. Örgüt, amaç, karakter bazında geri kalan tüm seçeneklerden öndeler.
Bunlara bakış NEO daha iyi geldi bana,ne dersin? Adamlar her yere sızmıştı. Kimin kim olduğunu biz bile anlayamıyorduk. Kuriboh gibi.

Ataksuki iyidi ya.Sağlam takımdı.O kadar yıldızı bir arada güzel tuttular.Ama sternritter asıl olay.Sadece yıkım da yapmadılar.Hazırlıkları falan cidden iyiydi.Her ne kadar akatsuki demek istesem de stern ler işin ustası.

Devrim ordusu ve Genei Ryodan'a oy verdim ama Denizciler ve Akatsuki'yi de seçmek isterdim. Mutasyon geçiren karınca ordusu da bence çok güzeldi . Bleach de kafam çok karışmıştı o yüzden onları pas geçiyorum

Amaçlarına göre değerlendirecek olursam kesinlikle Akatsuki.

Güç olarak sanırım Akatsuki - Sasuke -Sternritter arasında gidip gelirim. RS ve Adult Sasuke inanılmaz azman her konuda, Yhwach'ın pek bir göstergesi yok söylemler dışında. Sanırım Hebi derim saf güç olarak, Sasuke sağ olsun.

Liderlerine göre değerlendirecek olursam Aizen ve Espada derim.

Bir ekip olabilme tarafından bakarsam da Genei Ryodan'a atarım.

Akatsuki doğrudan serinin bel kemiği vazifesini görmekle bir numara benim gözümde. Onun haricinde, Yhwach'ın ismi yeter, Bleach'in finalini hazırlamış örgüt de iki numaradır...

Bunlara bakış NEO daha iyi geldi bana,ne dersin? Adamlar her yere sızmıştı. Kimin kim olduğunu biz bile anlayamıyorduk. Kuriboh gibi.
Aynen anketteki gruplara göre Neo çok daha karmaşık ve derin kalıyor hakikaten. UGO'da, Kai'de, 0. Biyotopta her yerde casusları vardı, tüm milyarderler Neo'ya çalışıyordu. Tüm grup Joa'nın yeteneğinin eseriydi ama bu bile müthiş bir olay hakikaten. :D

Aynen anketteki gruplara göre Neo çok daha karmaşık ve derin kalıyor hakikaten. UGO'da, Kai'de, 0. Biyotopta her yerde casusları vardı, tüm milyarderler Neo'ya çalışıyordu. Tüm grup Joa'nın yeteneğinin eseriydi ama bu bile müthiş bir olay hakikaten. :D
Ben de seni aradım. Cidden o organizasyonda bu ankette bir yeri hakediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık