Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sağlam Örgüt/Organizasyon? - Bleach-OP-HxH-Naruto-

Hangisi?

• Genei Ryodan - Chrollo Lucifer

• Akatsuki - Pain - Tobi

• Sternritter - Yhwach

• Espada - Aizen Sousuke

• Donanma Amiralleri(Eski Üçlü)

• Devrim Ordusu - Monkey D. Dragon

• Shichibukai

• Kimera Kral ve Muhafızları - Meruem

• Ses 5'lisi - Orochimaru

• Baraque Works - Sir Crocodile

• Gotei 13 - Hakuba'nın isteği

• Takım 0 -

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
+1

Kara Kıta'da çok güçlü değil de çok tehlikeli yaratıkların olduğunu düşünüyorum ben. Yani saf güç olarak zirve değiller ancak karıncaların evrimleşmesi veya nanika gibi aşırı tehlikeli yetenekler bekliyorum. Tabi bu kadar tehlikeli yeteneğe sahip olduklarından dolayı fazla bir zeka belirtisi beklemiyorum kara kıtadan.

Olası bir Zoldyckler ve Örümcekler arası çatışmaya ne diyorsun?
Şu Netero dengi abiyi katmazsak işin içine Kafa kafaya giderler.Mesela Zeno Chrollo için ölümüne dövüşte alabilirim demişti.Diğer yandan yeteneklerimizi çalmak için tam gücünü göstermiyor da demişti.Ölme pahasına indirmeye çalışmışlardı adamı.Silva Zenodan güçlü de olabilir güçsüz de.İllumi falan Chrolloya çerez gelir zaten.Bunu da yeteneklerini açıklaya açıklaya,seni ahan da böyle döveceğim diye diye döver.

Örümcekleri şöyle sağlam bir savaşın içinde görünce güçlerini görürüz tam olarak.Daha sağlıklı çıkarımı o zaman yaparım.

Şu gruplar arasında en güçlüsü açık ara Sternitter. En iyi işlenmiş ve en etkileyici olanı ise Akatsuki. Akatsuki'nin ön planda olduğu bölümlerin atmosferi çok başkaydı. Anime manga aleminin en popüler örgütü bile olabilirler hatta. Örümceklere de ayrı bir parantez açmak lazım tabi. Bunların işlendiği bölümler ve o bölümlerin zirvesinin bir şiir eşliğinde yapılan katliam olması halan daha HxH'nin en baba arcının başrolü yapıyor bu örgütü. Yine de Akatsuki başkadır.

İşte adam yıllar süresince rakip bulamadığından yatmış, bir antrenmanla nerelere geliyor. Kendini salmayıp düzenli çalışmaya devam etseydi neler olur sen düşün :oleyo2:

Kara Kıta'yı görmeyecez bile büyük ihtimalle, orada daha güçlüleri olduğunu bilsek bile saymaya gerek yok. Togashi çizmeyecek ne de olsa :(

İşte burda kişisel görüş giriyor devreye. Bence hem 13lüden hem Zoldycklerden daha güçlüdür. Her ne kadar 13lü ekibi görmediğimizden dolayı adam akıllı yorum yapamasakda Zoldyckler hakkında konuşabiliriz. Şimdi gördüğümüz İllumi var Hisoka ile eşit desek örümceklerin bir üyesiyle hemen hemen aynı seviyede olduğunuz çıkarırız, belki az biraz daha güçlü veya güçsüz. Zeno ve Silva vs Chrollo gördük zaten, ikisi toplam olarak ya Chrollo ederler ya da biraz fazlası. Zeno Chrollo hakkında dövüşürken yeteneklerimizi çalmak için kendini tutuyor minvalinde de bir şeyler söylüyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bunun dışında Killua'yı Nobunaga veya Uvogin yerdi diye düşünüyorum. Diğer kardeşler ve anneyi de paylaşırlar aralarında. Sıkıntı çıkarabilecek iki kişi var bence. Bunlardan biri Alluka ki nedenini anlatmama gerek yok diğeri de çok güçlü olduğunu düşündüğüm Maha. Yinede bu eşleşmenin galibi Örümcekler gibi geliyor bana.

Naruto izledim Akatsuki'nin daha tehlikeli bir örgüt olduğuna da katılıyorum ama Örümcekler kadar etkileyici değiller bence. ,aten sadece güç olarak bakacaksak Sternritterlar yok eder. Sırf Ywach bile kendi evreninde ankette ki diğer örgütlerin kendi evreninde yaptığı etkinin tamamından fazlasını yapar bence. Ha bu arada Kara Kıta mevzusunu Akatsuki için de örnekleyebiliriz. Yani Akatsuki'yi gördüğümüz zaman diliminde çok güçlüydüler sonra bir gördük ki Kaguya veya Madara gibi kişiler bütün Akatsuki'yi tek başına alabilecek güçteler. Aynısını Örümcekler için düşünüyorum ben işte onlar da gayet yüksek seviye bir örgüt görünen itibariyle ancak Kara Kıta başka bir seviye büyük ihtimalle, bu yüzden Kara Kıta'yı işin içine katmak istemiyorum. Çok fazla bilinmeyen var.

Uvogin'in funeral( şuan bir türlü Türkçe'sini hatırlayamadım) sahnesi muazzamdı. Aynı görüşte olmamıza sevindim :respect:
Netero kendisini hiç salmamış olsa da Meruem'i alamazdı muhtemelen. Malum, yaşlılık. :(

Togashi'nin çizmeyeceği kesin de, belki okuruz. Bilemiyorum. :oleyo2:

Zoldyck'ler ve örümcekler konusunda, öncelikle Hisoka örümcek değil. Hisoka'ya örümcek demek, Jinbei için sadık bir Big Mom korsanı demek ile aynı şey. :oleyo2:

Hisoka, yoldan geçerken iki tane örümceği alabiliyor ise, İllumi de yapabilir. Zeno ile baba Zoldyck (İsim hafızamın baya çöp olduğunu farkettim :ehe:) İllumi'den daha da güçlü. Hali hazırda örümceklere katılmış olan bir kız var. Anne Zoldyck de çöp değildir. Killua desen Godspeed modunda, Youpi ile bile kapışıyor. Normal halinde iken tümen komutanın sağ kolunu tekliyor. (Örümcekler (gördüklerimiz tabi) genel olarak bunu yapamıyordu.) Yani kısaca örümceklere baya ağır basıyorlar. Örümceklerden sıkıntı olan bir Chrollo var. O da Silva+ Zeno'ya en iyi ihtimalle denk olsun. Kalanların pek bir olayı yok. Üstüne ortalamaya vurunca, ortalama Zoldyck >> Ortalama örümcek oluyor.

13'lünün pek bir olayını görmedik. Ama tüm örümcekleri birden kaçırtan Razor'u yardakçısı yapan Ging'i düşününce, kesinlikle boş değiller. Üstüne bunların ortalama olarak Morel ve Knov'dan güçlü olduklarını biliyoruz. Bu ikisi da çöp değil yani.

Tamam da Ywach ve Kaguya-Madara falan serinin geneline yayılmış kişiler değil, son boss'lardı. Hani onların bu kadar güçlü olmalarındaki durum daha farklı.

Funeral= Cenaze bu arada. :oleyo: Yazıyı arada olduğumdan hızlıca yazdım. Yazım yanlışı, anlatım bozukluğu falan yaptıysam, affola. :D

HxH'da bu kadar şahane gruplar varken, avcı cemiyetindeki 12-13 başın tırtlığına yanarım ben.
Ne tırtlıklarını gördün yav? :ehe:

Bazılarını izlemedim ama izlediklerim arasında Espada grubu en iyisiydi. Aslında tam olarak neden olduğunu ben de bilmiyorum ama galiba Aizen etkisi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık