Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sağlam Örgüt/Organizasyon? - Bleach-OP-HxH-Naruto-

Hangisi?

• Genei Ryodan - Chrollo Lucifer

• Akatsuki - Pain - Tobi

• Sternritter - Yhwach

• Espada - Aizen Sousuke

• Donanma Amiralleri(Eski Üçlü)

• Devrim Ordusu - Monkey D. Dragon

• Shichibukai

• Kimera Kral ve Muhafızları - Meruem

• Ses 5'lisi - Orochimaru

• Baraque Works - Sir Crocodile

• Gotei 13 - Hakuba'nın isteği

• Takım 0 -

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Tabiki Amiraller. Akatsuki de neymiş? Akainu reiz hepsinin içinden tek geçer.
Yok genjutsuymuş yok ninjutsuymuş bunlarla uğraşmaz verir küsküyü.

Adam Marineford'un 2-3 katı bir alanı iki el mührüyle, çakrasının %90'ını harcamışken kaldırıyor. Bu sadece bir üyesinin marifeti.

Beyaz Maske Tobi'yi sal One Piece evrenine zaten Whitebeard'a kadar parçalar geçer, göremezler bile.

Bunu söylememin nedenleri;

1-Beyaz MAske Tobi'nin çözmesi çok karmaşık bir form olması,

2-Yanında gezdirdiği Jinchuuriki pathları,

3-OP'a göre çok çok yüksek hızı. Yani Luffy seviyesi adamlar ceylan meyvesi yemiş elemanları yakalayamazken, saniye içerisinde kilometrelerce yol alan Minato'nun hızıyla aşık atan bir adam Tobi. Hem de daha 16-17 yaşlarında yeni maskeyi takmışken. Yani 30'lu yaşlarında çok daha hızlı.

Son düzenleme:
Başka evrenlerin karakterlerini güç olarak falan karşılaştırmak en sağlıksız olay
Konu güç değil zaten. Güce ne ara geldi onu anlamadım. Ancak. Karakterlerin dayanıklıkık, hız, atak potansiyellerine vb. bakılarak gayet sağlıklı karşılaşmalar yapılabilir. Ki yapılıyor pek çok forumda.

Serinin başı bu olay ama benim savunduğum kısım ise sonlara doğru kız Akatsukinin en op üyelerinden birini alıyor .s
Sakura yanında ortalama kage seviyesi, efsanevi bir kum ninjası ile beraber çalışıyor. O olmasa zaten kuklasının içinden çıkmadan meftaydı iğne saldırısında Sakura.

Konu güç değil zaten. Güce ne ara geldi onu anlamadım. Ancak. Karakterlerin dayanıklıkık, hız, atak potansiyellerine vb. bakılarak gayet sağlıklı karşılaşmalar yapılabilir. Ki yapılıyor pek çok forumda.
"İster karakterlerin tasarımına göre, ister amaçlarına göre, ister güçlerine göre. Nasıl yorumlayacağınız size kalmış."
Ben de güce göre yorumlamak sağlıksız dedim işte :D
Onun dışında Espada ve Eski Üçlü

"İster karakterlerin tasarımına göre, ister amaçlarına göre, ister güçlerine göre. Nasıl yorumlayacağınız size kalmış."
Ben de güce göre yorumlamak sağlıksız dedim işte :D
Onun dışında Espada ve Eski Üçlü
Tamam da sen versus attırmak saçma dedin. Ben de ona ona göre söyledim. Konuda hepsi birbiri ile savaşıyor diye bir ibare yok ki.

Tamam da sen versus attırmak saçma dedin. Ben de ona ona göre söyledim. Konuda hepsi birbiri ile savaşıyor diye bir ibare yok ki.
"Başka evrenlerin karakterlerini güç olarak falan karşılaştırmak en sağlıksız olay" Versus falan yok :/ bunu deme sebebim konuda "ister güce göre" demen.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık