Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sağlam Örgüt/Organizasyon? - Bleach-OP-HxH-Naruto-

Hangisi?

• Genei Ryodan - Chrollo Lucifer

• Akatsuki - Pain - Tobi

• Sternritter - Yhwach

• Espada - Aizen Sousuke

• Donanma Amiralleri(Eski Üçlü)

• Devrim Ordusu - Monkey D. Dragon

• Shichibukai

• Kimera Kral ve Muhafızları - Meruem

• Ses 5'lisi - Orochimaru

• Baraque Works - Sir Crocodile

• Gotei 13 - Hakuba'nın isteği

• Takım 0 -

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
aynı adamı killua mal etmemişmiydi ? ben mi yanlış hatırlıyorum.
Yanlış değil ama eksik hatırlıyorsun. Tekniğin adından emin değilim, Godspeed olsa gerek, Killua sadece o modda iken çok kısa bir süre onunla dövüşebildi. Süresi dolunca oradan kaçmıştı. Üstüne Youpi'ye elle tutulur bir hasar da veremedi. Sadece hız avantajı ile vurabildi.

Ama o mod süresiz olsa bile, Killua, Youpi'ye bitirici vuruşu yapacak güçte değil, üstüne Youpi'den sağlam darbe alırsa, ayakta kalabilir mi, o da meçhul.

Her şeyi geçtim, Killua'nın o hali sağlam bir şey. Ondan darbe yemek Youpi'yi küçültmez, Killua'yı büyütür.

toplanabilecek en değişik tiplerin bir saygı çerçevesinde toplandığı akatsuki ve kendi evrenini yok oluşun eşiğine getiren ve senaryo icabı yenilmek zorunda bırakılan, hemen hemen rakipsiz sternritter oluşumlarına gitti oyum.

Yanlış değil ama eksik hatırlıyorsun. Tekniğin adından emin değilim, Godspeed olsa gerek, Killua sadece o modda iken çok kısa bir süre onunla dövüşebildi. Süresi dolunca oradan kaçmıştı. Üstüne Youpi'ye elle tutulur bir hasar da veremedi. Sadece hız avantajı ile vurabildi.

Ama o mod süresiz olsa bile, Killua, Youpi'ye bitirici vuruşu yapacak güçte değil, üstüne Youpi'den sağlam darbe alırsa, ayakta kalabilir mi, o da meçhul.

Her şeyi geçtim, Killua'nın o hali sağlam bir şey. Ondan darbe yemek Youpi'yi küçültmez, Killua'yı büyütür.
Valla benim hatırladığım Yupiyi baya baya inlettiği idi.Eğer dediğin gibi yüzeysel bir hasar vermişse bahsetmeye gerek yok.Konu nerden buraya geldi hatırlamıyorum ama Uvogin ile Yupi sağlam dövüş olurdu.Erken öldü Reyiz.

Valla benim hatırladığım Yupiyi baya baya inlettiği idi.Eğer dediğin gibi yüzeysel bir hasar vermişse bahsetmeye gerek yok.Konu nerden buraya geldi hatırlamıyorum ama Uvogin ile Yupi sağlam dövüş olurdu.Erken öldü Reyiz.
Youpi darbe alıyor da, dövüşün sonunda adama bir bakıyoruz, çizik yok. O yüzden şey dedim az önce. Killua'nın bitirecek doğru dürüst saldırısı yok, ama killua bir tane yerse teke gidebilir diye.

Erken öldü diye Uvogin için söylemişsin de, Youpi reyiz 40 gün falan anca yaşadı. Esas erken ölen reyiz, Youpi. :D

En sağlam organizasyon kesinlikle Foxy reisin organizasyonudur. Korsanları ağına düşürüp gücüne güç katıyor. Her türlü hileyi, oyunu itinayla yapıyor. Adam sistemi kurmuş resmen. Korsan gibi korsan. Foxy reisin ankete konulmamasını esefle kınıyorum. :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık