Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Silahlanma Hakisi Kullanıcısı

Yaşayan En İyi Silahlanma Hakisi Kullanıcısı?

• Kullanılan toplam oy
    95
Hakisi yeterli değilse bir anlığına şiddetli vursa yine eli yanar. Kata&Luffy dövüşünde benzer sahneleri gördük zaten. (Snakeman modu)

Bir de kısa süreliğine de olsa Jinbei bile o magmayı avuçluyorsa Garp hayli hayli yapar ya. Garp bu, hayvanın önde gideni. :/ Magma çok güçlü ama durdurulması imkansız bir güç değil sonuçta.
Eli yanar ama hasar verir sonuçta.Eli yanmakla Shanks gibi sürekli hiçbir etki hissetmeden durdurmak aynı şeyler değil.

Jinbe konusunda da aldanma.Suyu kullanabiliyor ve koka da yapabiliyor magmayı öyle avuçlamış olabilir.Su magmayı soğutup katılaştırır zaten.Mf arcında bence jinbe koka kullandı o riske girmez ama mangaka bu kullanımı çizmedi o sıra hiçbir yerde.O kadar adam koka kullanmamış olamaz.

Labsente

Shanks.

Bunun sebebi hayranlıktan çok adamın bulunduğu konumu nasıl aldığı ile ilgilidir. Tüm yonkou'ların veya büyük adamların bir destek meyvesi var. Hatta bir çocuğunun sıradan insanların kesemeyeceği derileri bile var. Buna karşın bu kadar yüksek pozisyonda meyvesiz sıradan bir insanın kalabilmesi için bir şeylerinin diğer insanlardan farklı olması gerekmektedir. Burada Shanks 3 haki türünde de şuanda gördüğümüz karakterler arasında zirvededir. Garp ve Rayleigh yaşlandıkları için eski güçlerinde olmadıklarını farzediyorum.

Eli yanar ama hasar verir sonuçta.Eli yanmakla Shanks gibi sürekli hiçbir etki hissetmeden durdurmak aynı şeyler değil.

Jinbe konusunda da aldanma.Suyu kullanabiliyor ve koka da yapabiliyor magmayı öyle avuçlamış olabilir.Su magmayı soğutup katılaştırır zaten.Mf arcında bence jinbe koka kullandı o riske girmez ama mangaka bu kullanımı çizmedi o sıra hiçbir yerde.O kadar adam koka kullanmamış olamaz.
Haklı olabilirsin tabii, bilemiyorum. Çıplak elle dokunmanın riski daha fazla elbette. Zaten bu yüzden bu adamın b.hakisi daha sağlamdır diyorum ya.

Jinbei illa ki haki kullanmıştır. Aksi halde babalığın yüzünü götüren magma, Jinbei'nin ellerini atomlarına ayırırdı. :D

Bm hasar almıyor bunun sebebini yakında öğreniriz haki ile alakalı olup olmadığını.

Shanks-garp da sağlam çıkar gibi geliyor bana.

Bm hasar almıyor bunun sebebini yakında öğreniriz haki ile alakalı olup olmadığını.

Shanks-garp da sağlam çıkar gibi geliyor bana.
Meyve gücü olmayanlarin daha sağlam hakiye sahip olduklarını düşünüyorum.Cunki güçlerinin kaynagi haki,hakisi kadar güçlü olmak zorundalar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık