Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Silahlanma Hakisi Kullanıcısı

Yaşayan En İyi Silahlanma Hakisi Kullanıcısı?

• Kullanılan toplam oy
    95
En iyi busoushoku garptadır. Değilse kaidonun fiziksel gücünün kaynağı meyvesi veya vücudu değilse kaidodadır, diğer türlü shanks yada mihawktadır.

Diyoruz işte ciddi değildi diye inanmıyorsun.Adamda okyanus ötesi haki var onu bile kullanmadı.
Mihawk kılıcını ne kadar içine çekerse o kadar hakili oluyormuş gibi bir şey bu dediğin. :D

Mihawk'ın kendisi Luffy'i öldüreceğini ima eden bir adam. MF de ciddi değildi demeyi bırakın lütfen.
Adam Shichi toplantısına geldiğinde ''Savaşta ki kişilere ilgim var'' tarzında yorum yapıyor. WB ile arasında ki farkı görmek isteyen adam ciddi değildi öyle mi? Yani bu dediğinize siz inanıyorsanız bir şey diyemem. :)

Yine bir anket yine Linlin'e az oy verilmiş. :(

Yahu bu kadın dinç halinde yara bile almayan demirden bir balon. Nasıl bu kadar az oy alır hayret valla. :/

Garp ve Kaido diyecektim ama Garp'ın oyunu Linlin'e attım. Oy vermemiş olabilirim ama Garp baya iyidir onu ayrı tutuyorum. Kaido'ya ise dayanıklılığından ötürü oy attım.

Mihawk kılıcını ne kadar içine çekerse o kadar hakili oluyormuş gibi bir şey bu dediğin. :D

Mihawk'ın kendisi Luffy'i öldüreceğini ima eden bir adam. MF de ciddi değildi demeyi bırakın lütfen.
Adam Shichi toplantısına geldiğinde ''Savaşta ki kişilere ilgim var'' tarzında yorum yapıyor. WB ile arasında ki farkı görmek isteyen adam ciddi değildi öyle mi? Yani bu dediğinize siz inanıyorsanız bir şey diyemem. :)
Sen o savaşın ciddi olduğuna inanıyorsan bende sana bir şey diyemem.

Tepeye koymuş bekletiyor.Mihawk'ı 10 yıl göstermez daha.

Beklenen ve son derece doğal olan gibi zaman geçtikçe sürekli seviyeyi yükseltiyor.
B.haki'sine o kadar güveniyorki en ufak bir çentik bile aldırmadım aldırmam diyor.
Kendini yenen kişiyi Shanks'ı aşıçak adam olarak görüyor.Shanks ve kendisini eşit görüyor.
Dünyanın en güçlü ünvanına sahip adamlarından birisi.

One piece özelinde bir şey değil bu her seride var böyle adamlar.
Zamanları gelene kadarda biraz geri tutulmaları lazım yoksa hikaye sarpa sarar.

Dragon için ana karakter babası sevici diyenler gerçekten saçmalıyor. Korsanlardan farklı hükümetin direk korktuğu en çok aradıgı kisi bu bahsettiğimiz. Ayrıca bu adam loguetown da smoker ı durdurmuş. Sizce bu nasıl oldu? Haki maki yoktu daha seride. Yani bu adam şu an pasif diye güçsüz sanıyor herkes ama öyle olmadığı bir sonraki arc belli olacak buraya yazıyorum.
Bedenine dokunmadı Smoker'ın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık