Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Silahlanma Hakisi Kullanıcısı

Yaşayan En İyi Silahlanma Hakisi Kullanıcısı?

• Kullanılan toplam oy
    95
Şaka mı kanka?

Bence direk Kaidou ve Shankstır hatta Shanks direk zirve..

Edit: Allasen Dragon Yonkoulardan daha mı iyi silahlanma hakisini sahip yani .s hiç ihtimal dahi veremiyorum hadi Linlin tamam diyelimde BB,Shanks, Kaidou varken ne bileyim aşırı tuhaf
Dragon zaten çöp ama işte bak anketi almış götürmüş. Bu devrim aşkı bitirecek beni, ana karakter babası diye en tepeyi veriyorlar. Roger vs Dragon aç kafa kafaya gider.

Dragon zaten çöp ama işte bak anketi almış götürmüş. Bu devrim aşkı bitirecek beni, ana karakter babası diye en tepeyi veriyorlar. Roger vs Dragon aç kafa kafaya gider.
Saçmalık ya Dragon imkan vermiyorum her türlü Shanks ve Kaidou oynar zirveye hatta bu ankete Shanks demeyen de ne bileyim. Ana karakter babası sevici resmen. :oops:

İyi de orada demek istediği o değil ki.Direk kılıca temas etmedi magma öyle olsa buna hiçbir çelik dayanamaz hasar görürdü.Adam kılıcı öyle bir kalkan olarak tutup haki bastı ki kılıcın yüzeyine temas edemedi Akainu.Yada ben öyle olduğunu görmediğimi hatırlıyorum tekrar bakayım.
Bu aralar çok unutkanım, o yüzden bu bilginin geçtiği konuyu hatırlayamadım. :/(Vivre bilgileri belki) Shanks'ın kılıcı magmaya dayanabilen özel bir kılıçmış.

Bu aralar çok unutkanım, o yüzden bu bilginin geçtiği konuyu hatırlayamadım. :/(Vivre bilgileri belki) Shanks'ın kılıcı magmaya dayanabilen özel bir kılıçmış.
Hatırladım da bunun haki kullanmadı Shanks anlamına gelmesi saçma.Çünkü Akainu magmayı vurunca geri sekiyor sadece kılıç dayansa böyle olmazdı.Magma bedenine doğru gelirdi çünkü Akainu'nun yumruk baya baya büyük.

Hatırladım da bunun haki kullanmadı Shanks anlamına gelmesi saçma.Çünkü Akainu magmayı vurunca geri sekiyor sadece kılıç dayansa böyle olmazdı.Magma bedenine doğru gelirdi çünkü Akainu'nun yumruk baya baya büyük.
Demek istediğini anlıyorum da işte sonuçta o kılıcın böyle bir sağlamlığı varmış. Shanks gene kullansın haki kullanacaksa.

Bir tarafta son derece sağlam bir kılıç+haki, diğer tarafta ise yumruk+haki. Ben Garp derim abi bu durumda. Mantıken doğru olanı budur.

Demek istediğini anlıyorum da işte sonuçta o kılıcın böyle bir sağlamlığı varmış. Shanks gene kullansın haki kullanacaksa.

Bir tarafta son derece sağlam bir kılıç+haki, diğer tarafta ise yumruk+haki. Ben Garp derim abi bu durumda. Mantıken doğru olanı budur.
Olabilir.Bu açıdan bakarsan en azından savunma anlamında düşünürsek haklısın.Garp aynı magma yumruğu hakili elleriyle durdurabilirse %100 haklı çıkarsın.Fakat yapabilir miydi emin değilim saldırı gücü olarak bir anlığına magmaya şiddetli vurabilmesi daha mantıklı geliyor.

Olabilir.Bu açıdan bakarsan en azından savunma anlamında düşünürsek haklısın.Garp aynı magma yumruğu hakili elleriyle durdurabilirse %100 haklı çıkarsın.Fakat yapabilir miydi emin değilim saldırı gücü olarak bir anlığına magmaya şiddetli vurabilmesi daha mantıklı geliyor.
Hakisi yeterli değilse bir anlığına şiddetli vursa yine eli yanar. Kata&Luffy dövüşünde benzer sahneleri gördük zaten. (Snakeman modu)

Bir de kısa süreliğine de olsa Jinbei bile o magmayı avuçluyorsa Garp hayli hayli yapar ya. Garp bu, hayvanın önde gideni. :/ Magma çok güçlü ama durdurulması imkansız bir güç değil sonuçta.

Son düzenleme:
Dragon için ana karakter babası sevici diyenler gerçekten saçmalıyor. Korsanlardan farklı hükümetin direk korktuğu en çok aradıgı kisi bu bahsettiğimiz. Ayrıca bu adam loguetown da smoker ı durdurmuş. Sizce bu nasıl oldu? Haki maki yoktu daha seride. Yani bu adam şu an pasif diye güçsüz sanıyor herkes ama öyle olmadığı bir sonraki arc belli olacak buraya yazıyorum.

Marco'nun, onu kelepçeliyken delip geçen ışınlardan sonra bile hiçbir şey yokmuş gibi kendini iyileştirmişken, tam formunda Garp'tan yediği yumrukla savaş sonrasına başını sarmak zorunda kalması Garp'ın haki ile derinlere dokunabildiğini mi gösteriyor? Bence evet.

Bir de güçlü hakisiyle ön plana çıkan ve değişik haki teknikleri gösteren Sabo'nun hocası ve Garp'ın oğlu Dragon ciddi haki ustalığı vaat ediyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık