Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Destek Şampiyonu

En iyi diye bir şey yok ki bu oyunda.Her şeye göre değişir.Bilmiyorum yani ne kadar sağlıklı bir anket bu.
En iyi mid,jungle,solo,adc de açalım.Metadakiler arasında çekişme olur anca ya da popüler olanlar önde götürür.

Şampiyon değil oyunculuk önemlidir tabi ki fakat adc oynuyorsam yanımda Thresh olmasını isterim. Gerektiğinde W ile kurtarabilmesi veya ormancıyı koridora çekebilmesi olsun, tutturduğu tek Q ile earlyde koridoru, latede ise oyunu kazandırabilmesi olsun hem ofansif hem defansif olarak oynanılabilmesi çok yönlü bir şampiyon yapıyor Thresh'i.

Her oyunda banlanan Blitzcrank hiç oy almamış. Fakat neredeyse hiç banlanmayan Thresh anketi önde götürüyor. İlginç.

Silver D Wolf

Oylamada tresh dedim ama janna kadar sinir bozucu bir destek şampiyonu görmedim takım savaşlarında rakibin bütün düzenini bozabiliyor.( Tabikide iyi oynayanlar için konuşuyorum )

En sevdiklerim Sona ve Janna. Bunlar çok iyi destek şampiyonları. Lakin bir Tresh kadar değiller. Herifte yok yok. Tresh'ten sonra Sona gelir. Janna ise kullanana bağlı. Zamanlamayı iyi tutturabilene en iyi destek şampiyonu olur. Özellikle Aram modunda tam bir canavar.

Kime göre neye göre? Adam harası seviyordur Alistar gibi safe champ ile oynayamaz. Yetenekleri iyidir Blitz, Tresh'i çok iyi oynar diğerlerini oynayamaz. Göreceli bir kavram ama benim fikrimi sorarsan tartışmasız Nami. Can bas, harasla, fazladan büyüsel vurmayı sağla aynı zamanda slow, ultisi de yeri geldiğinde fight başlatır yeri geldiğinde adc korur. Rakipsizdir Nami bana göre.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık