Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Destek Şampiyonu

Sanırım Smo-yan ile beraber oynadığımız bir oyundu. Thresh oynayan bir player vardı. Çok güzel oynuyordu tebrik ettim. Oyuncudan oyuncuya göre değişen bir durum ve ligden lige göre. Altın ve üstünde Thresh daha ağır basarken Altın ve altı Leona demek istiyorum.

Bana gore ( ki epey oynuyorum ) en iyi supp thresh ama blitz ile oyun kaybetmiyorum genelde.
Blitz ile oyun cevirilir ve kaybettirilir. Ama thresh ile agir tanklanir ve dmg/armor veriyor pasifi, yani hem early hem late game thresh OP.

bunun haricinde bana gore lulu/braum/sona/nami/janna/leona/morgana asagi yukari ayni islevi goruyor, bazilari tankliyor bazilari ap veya ad oynuyor, oyuncuya kalmis birsey.

Unknown

Karşıya gelen heroya göre iyiliği değişebilir ama benim en sevdiklerim Thresh ve Morganadır.

Karşıya gelen heroya göre iyiliği değişebilir ama benim en sevdiklerim Thresh ve Morganadır.
+1

Ben ayrıca diğer herolarla support oynamayı severim. Örneğin Leblanc, lee sin, velkoz, ahri vs..
Ap midlerle support çok güzel oluyor.
Bir keresinde vlad support ile kayle ve draven'a karşı ikide iki almıştım. Onların takozluğu tabii de, deneyin sizde beğenirsiniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık