Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Baba

Monkey D. Dragon varken :D Adam hiç iplememiş. Kafasina göre kendi doğrularına göre yasasın demiş. Bundan daha temiz bir hayat sunma şekli mi olabilir ? Ne aile baskısı var ne mahalle baskısı. Kebap.

Monkey D. Dragon varken :D Adam hiç iplememiş. Kafasina göre kendi doğrularına göre yasasın demiş. Bundan daha temiz bir hayat sunma şekli mi olabilir ? Ne aile baskısı var ne mahalle baskısı. Kebap.
İşte o baba olmuyor malesef.Ne büyümende emeği olmuş ne de sen ölücekken herhangi bir kurtarma işleminde bulunmamış adama pekte baba denmez.Sokaktan geçen herhangi bir adamdan farkı aynı kanı taşıyor olması oluyor.

Adam bir kere yüzünü gösteririr Luffy'de herkesin babası olduğunu ögrenir zavallı kendinin daha nasıl dünyaya geldiğini bilmiyor. :D

Minato Namikaze gibi hem güçlü hemde oğluna gerçekten babalık yapmış birisi varken gerisi tırttır bana göre.Bu ankette oyu Minato Namikaze hakediyor.
Abi bırak minato baba mı yaa. Annesi ölürken ben annesiz çocuk büyütmem diyerek kendini öldüren mührü yaptı. Naruto'nun o yaşadığı dramın en büyük sebebi minato'dur bence.

Senden iyi bir belamy fanı olur. O da dalga geçiyor du hayallerlen.
La aile'den kolay hayal mi var. Git bir tane kadın bul evlen çocukların olsun. En düz adam işidir o. Bir kadın veya 3-4 çocuk yetmedi mi? Evlatlık edin, 2-3 tane daha kadın al haremini kur filan mutlu mesut yaşa geç.

Senden iyi bir belamy fanı olur. O da dalga geçiyor du hayallerlen.
Hayal üzerine kurulu evrenleri hiç sevmem. Ne o öyle şunu olacam, bunu olacam... He he deyip geçesim geliyor. :(

Açık anket olmadımı oylamalar şüpheye düşüyor.Anketleri lütfen açık anket yapın.Kim neye atmış neye ne kadar gitmiş görelim.
Oylama niye şüpheye düşsün ki? Kim neye oy atmış, bunu görmek hoş değil bana kalırsa. Fişlemek gibi olur insanları.

Adam bir kere yüzünü gösteririr Luffy'de herkesin babası olduğunu ögrenir zavallı kendinin daha nasıl dünyaya geldiğini bilmiyor. :D
Öğrenir zamanla daha ömrü uzun :D Kaynaşırlar daha.

İşte o baba olmuyor malesef.Ne büyümende emeği olmuş ne de sen ölücekken herhangi bir kurtarma işleminde bulunmamış adama pekte baba denmez.Sokaktan geçen herhangi bir adamdan farkı aynı kanı taşıyor olması oluyor.
Senin yorumundur saygı duyarım. Benim için iyi bir babadır.

En Karizmatik Baba - Yondaime Hokage
En Güçlü Baba - Monkey D. Dragon
En Sevdiğim Baba - Sakumo Hatake
Herkesin Babası - Edward Newgate

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık